6. 2. 2024

Získejte poukaz na nákup náhradních dílů jako dárek k servisním balíčkům

Důvody, proč neodkládat servis kola nebo elektrokola až na jaro, jsme v našem magazínu už v minulosti řešili. Teď k nim přibyl další, možná ze všech nejpádnější. Do konce února totiž od nás ke všem servisním balíčkům dostanete jako dárek poukaz na nákup náhradních dílů v hodnotě 100 nebo 200 Kč.

 

Poukaz na nákup náhradních dílů

Objednejte se na servis do 29. 2. 2024 a my vám ke každému servisnímu balíčku (malý, střední, velký servis) dáme jako dárek poukaz na nákup náhradních dílů a příslušenství. Ten můžete využít už při tomto servisu, nebo při dalších opravách a úpravách, které našim mechanikům svěříte. Poukaz platí jen na náhradní díly a příslušenství použité v rámci našich servisních balíčků.

V praxi to znamená, že když mechanik v rámci objednaného servisního balíčku narazí na opotřebené díly a vy budete s jejich výměnou souhlasit, zaplatíte za použité díly o 100 až 200 Kč méně (podle rozsahu oprav).

 

Servis

 

Servis v únoru = časová úspora a svoz zdarma 

Hlavním důvodem, proč právě teď řešit servis, je časová úspora. Na jaře totiž budou chtít seřídit kolo všichni. Dokazuje to i graf vytíženosti servisu, který přikládáme níže. Pro Pražáky a Brňáky může být motivací i fakt, že v rámci této únorové akce vám kolo či elektrokolo na servis vyzvedneme u vás doma a po opravě vám ho zase přivezeme až ke dveřím zdarma (namísto běžných 399 Kč). Podmínkou je rezervace svozu přes náš rezervační systém (požadavek vepište do poznámky).

 

ServisServis

 

Servisní balíčky a jak se objednat

V Mojekolo nabízíme 3 základní servisní balíčky: Malý, Střední a Velký. Vybrat si můžete podle toho, jak velkou péči chcete svému kolu dopřát, nebo jak moc dostalo během sezóny zabrat. Malý servis vám uděláme za 749 Kč, velký za 2 199 Kč. Jaké servisní úkony jednotlivé balíčky obsahují, se podívejte na rezervační stránce servisu. Ceny uvádíme jen za práci, bez materiálu a náhradních dílů. Přibližnou finální cenu a termín vyhotovení servisu určí dle náročnosti oprav servisní technik při přejímce vašeho kola.

 


 

Mohlo by vás zajímat:

6 věcí, kterými si ničíte kolo a třeba o tom ani nevíte

6 věcí, kterými si ničíte kolo a třeba o tom ani nevíte

V servise i během vyjížděk nás často zarazí, jak si někteří cyklisté (nevědomky, nebo z lenosti) svoje kolo dobrovolně ničí. Tady je 6 nejčastějších věcí, které vašemu kolu neprospívají a zkracují jeho životnost. Uvědomělý jezdec se jim vyhýbá. Hřešíte vy?

Jak si připravit kolo na sezonu v 5 krocích

Jak si připravit kolo na sezonu v 5 krocích

Počasí se sice mění jako figurky na orloji, ale pro nás cyklisty už se blýská na lepší časy. Než vás první jarní slunce vyláká ven a poprvé šlápnete do pedálů, věnujte svému kolu trochu péče, ať vás může celou sezónu zase spolehlivě vozit.

5 základních kritérií pro výběr blatníků na kolo

5 základních kritérií pro výběr blatníků na kolo

Chrání vaše kolo, chrání vás, chrání parťáka za vámi, přesto jste na jejich adresu už určitě slyšeli stovky posměvačných poznámek. Řeč je o blatnících. Je asi pravda, že kolu na atraktivitě moc nepřidají, ale když prší nebo napadne mokrý sníh, tak si i největší odpůrci v duchu vyčítají, že je zrovna nemají. Takže pokud řešíte hlavně funkčnost a ne styl, tady je 5 základních kritérií pro výběr blatníků na kolo.