Hradec Králové

Kontakty

Email: hradeckralove@mojekolo.cz

Tylovo nábřeží 293/2
500 02 Hradec Králové

Vedoucí prodejny: Jan Vejběra

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Tým Mojekolo Hradec Králové

Jan Vejběra – vedoucí prodejny, prodejce
Jan jezdí na kole denně. Kondičně, závodně i jen tak pro radost. Cyklotrasy nejenom v okolí Hradce projezdil sem a tam, takže se ho nestyďte zeptat na zajímavé výletní tipy. A jelikož má zkušenosti i z profi silničních týmů, poradí vám s technikou, posedem i výběrem komponentů či kola. Za sebe rád doporučuje francouzskou značku Lapierre, protože to jsou podle něj neokoukaná jízdní kola pro profesionály.
Ivana Brožová – prodejce
Ivana jezdí hlavně pro radost. Sedlá silničku, ale závodní ambice nemá. Cyklozávody všeho druhu si nejvíce užívá v roli fanouška. Kromě kola ji baví běhání, lyžování, fitness a móda. Taky proto ráda pomáhá s výběrem oblečení a cyklo doplňků. Když se jí zeptáte na top značku oděvů na kolo, řekne: "Santini." Na otázku proč, odpoví: "Skvělé materiály, velký výběr, super střih, pestrost a funkčnost."
Michal Kofroň – prodejce, mechanik
Venku sjíždí traily, doma zase bajková videa všeho druhu. Zajímá se o novinky v enduro, downhill a trailovém ježdění a tráví hodiny studováním svých vysněných kol. V obchodě vám Michal nejlépe poradí s výběrem celoodpruženého kola a velmi dobře se orientuje i v tématu elektrokol. Ze značek v Mojekolo doporučuje Ghost, Lapierre, Endura a Exustar, protože nabízí kvalitní produkty a moderní design.
Luboš Adamec – mechanik
Po mechanické stránce má Luboš kola perfektně zmáknutá a vždycky rád poradí s výběrem vhodných komponentů a doplňků. V práci totiž opravuje a seřizuje kola a po práci... zase opravuje a seřizuje kola pro rodinu a známé. Pasivní fanoušek cyklokrosu a kolové si rád aktivně zajezdí na in-linech nebo zahraje basket, vybíjenou či volejbal. Z cykloznaček vyzdvihuje Lapierre, hlavně pro jejich nadčasový design.

Virtuální prohlídka