Brno - Bohunice

Kontakty

Email: jihlavska@mojekolo.cz

Jihlavská 796/7a
625 00 Brno

Vedoucí prodejny: Ing. Jan Antoš

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systémTým Mojekolo Brno-Bohunice

Jan Antoš — vedoucí brněnských prodejen
Honza je vedoucí brněnských prodejen, takže ho můžete potkat jak v Bohunicích, tak na Mlýnské. Kdysi jezdil závodně fourcross a downhill a kolo je pořád jeho nejoblíbenější volnočasovou aktivitou. Nejblíž má k horským kolům, ale kvůli práci si v cyklistice udržuje všeobecný přehled. Poradí vám s výběrem kola, komponentů i příslušenství a přihodí i pár servisních tipů. Z cyklo značek rád doporučuje gripy ESIgrips, doplňky od SKS a jako otec-cyklista má v praxi odzkoušené i dětské vozíky za kolo Qeridoo.
Matěj Pospíšil — mechanik, prodejce
Matěj má rád volnost, přírodu a adrenalin, takže ho to nejvíc táhne k all-mountain, enduro a trailovému ježdění. Na delší trasy si ale bere svého gravela. Nedá dopustit na kultovní kola Norco, oblečení Endura a čističe a maziva R.S.P., které používá i v servisu. Poradí vám s výběrem doplňků a komponentů a z pozice mechanika vám poví, které díly nejlépe obstojí v praxi. Je taky tím nejpovolanějším v otázkách správné péče o kolo.
Martin Horalík — prodejce
Martin má na kontě pár XC závodů i start na Gravel Blinduru, ale kolo bere hlavně jako ideální volnočasovou aktivitu. V týdnu na něm dojíždí do práce, o víkendu zase sbírá zážitky na trailech. Právě traily jsou Martinovým oblíbeným tématem k diskuzi, ale poradit dokáže se vším, co se týká kola. Osobně odzkoušené má gripy ESIgrips, vložky do bezdušáků Pepi's Tire Noodle nebo oblečení Endura, takže tyto značky rád doporučuje dál.

Virtuální prohlídka