Brno - Bohunice

Kontakty

Email: brno@mojekolo.cz

Jihlavská 796/7a
625 00 Brno

Vedoucí prodejny: Ing. Jan Antoš

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systémTým Mojekolo Brno-Bohunice

Marcel Dobrocký — prodejce
Marcel vede opravdový "bike life". Kola staví, opravuje, opečovává a hlavně na nich jezdí. Do práce, na nákup, za zábavou, na dovolenou, prostě všude. Dokonce má za sebou pár několikaměsíčních cyklo tripů po Evropě a Africe. Roky strávené v sedle ho naučily řešit ergonomii za řídítky, takže vám dokáže pomoct s nastavením správného posedu i odhalením příčin nejrůznějších bolístek, které mohou při jízdě vznikat. Kdyby mohl, obstará si doživotní zásoby plášťů Continental a superpohodlných omotávek ESIgrips a vybaví si cyklo šatník italským oblečením Santini.
Matěj Pospíšil — mechanik, prodejce
Matěj má rád volnost, přírodu a adrenalin, takže ho to nejvíc táhne k all-mountain, enduro a trailovému ježdění. Na delší trasy si ale bere svého gravela. Nedá dopustit na kultovní kola Norco, oblečení Endura a čističe a maziva R.S.P., které používá i v servisu. Poradí vám s výběrem doplňků a komponentů a z pozice mechanika vám poví, které díly nejlépe obstojí v praxi. Je taky tím nejpovolanějším v otázkách správné péče o kolo.
Daniel Ikonomidis — prodejce
Daniel už třetím rokem jezdí závodně Enduro. Je aktivní v české MTB Gravity komunitě, točí biková videa, pomáhá na závodech a neustále pracuje na zdokonalování svých jezdeckých schopností. Vložky Pepi's Tire Noodle mu dle jeho slov zachránily nejeden závod, na DH a enduro pláštích Continental oceňuje vydrž a kvalitu a světýlka KNOG jsou podle něj ta nejlepší, co kdy vozil. Nejvíc se vyzná v celoodpružených kolech, ale udržuje si všeobecný rozhled, aby dokázal poradit každému, kdo do brněnské prodejny zavítá.

Virtuální prohlídka