Ostrava - Mariánské Hory

Kontakty

Email: ostrava@mojekolo.cz

28. října 2118/182
709 00 Ostrava

Vedoucí prodejny: Tomáš Kočí

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Parkování:
Vlastní parking ve dvoře s vjezdem z ul. Hynaisova


Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Ostrava

Tomáš Kočí – prodejce, vedoucí prodejny
Tomášovo oblíbené téma jsou celoodpružená kola. Sám jezdí hlavně enduro, ale v cyklistice má všeobecný přehled. Rád vám pomůže vybrat kolo "na míru" tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Dlouhé roky dělal mechanika, takže umí poradit i se servisem, výběrem komponentů a nastavením kola. Na vlastní kůži má odzkoušené oblečení Endura, které podle něj dobře padne a vydrží i tvrdší zacházení. Gripy ESIgrips pak hodnotí jako nejpohodlnější gripy, které kdy držel v ruce.
Andrej Guniš - mechanik
V práci Andrej seřizuje a opravuje kola, doma vaří pivo, popíjí výběrovou kávu a taky rád fotí. Když má čas vyráží na bike. Jezdí hlavně enduro a trail, takže ze všeho nejvíc ho berou celoodpružená kola. Technicky a vizuálně obdivuje kanadská kola Norco a na oblečení Endura oceňuje kvalitu a výdrž.
David Sztefek - prodejce
Enduro je disciplína, která spojuje dvě Davidovy nejoblíbenější věci: kolo a hory. V létě staví a sjíždí traily, v zimě zase lyžuje. Nejblíže má k horským kolům, ale vyzná se ve všem, co se cyklistiky týče. Z nabídky Mojekolo rád doporučuje doplňky Giro a kola Norco, protože to jsou podle něj osvědčené značky, které vyrábějí skvěle vypadající a funkční produkty.

Virtuální prohlídka