Doprava zdarma na PPL výdejní místa až do konce března.

Ostrava - Mariánské Hory

Kontakty

Email: ostrava@mojekolo.cz

28. října 2118/182
709 00 Ostrava

Vedoucí prodejny: Tomáš Kočí

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00

7.4.–10.4.2023: Zavřeno — Velikonoce

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Parkování:
Vlastní parking ve dvoře s vjezdem z ul. Hynaisova


Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Ostrava

Tomáš Kočí – prodejce, vedoucí prodejny
Tomášovo oblíbené téma jsou celoodpružená kola. Sám jezdí hlavně enduro, ale v cyklistice má všeobecný přehled. Rád vám pomůže vybrat kolo "na míru" tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Dlouhé roky dělal mechanika, takže umí poradit i se servisem, výběrem komponentů a nastavením kola. Na vlastní kůži má odzkoušené oblečení Endura, které podle něj dobře padne a vydrží i tvrdší zacházení. Gripy ESIgrips pak hodnotí jako nejpohodlnější gripy, které kdy držel v ruce.
David Vávra – prodejce
Historie, tradice a elegance. Takto stručně popisuje David své důvody, proč považuje silniční cyklistiku za královskou disciplínu. Sám ji propadl a na amaterké úrovni si sem tam dá i nějaký lokální závod. Ze značek v Mojekolo u něj za top kvalitu a styl vítězí oblečení Santini, helmy HJC a tretry Northwave. Nejvíce se vyzná v silničkách a gravelech, ale pomoct vám umí s výběrem čehokoliv, co se týká cyklistiky. Ať už půjde o doplňky, kola nebo elektrokola.
David Sztefek – prodejce
Enduro je disciplína, která spojuje dvě Davidovy nejoblíbenější věci: kolo a hory. V létě staví a sjíždí traily, v zimě zase lyžuje. Nejblíže má k horským kolům, ale vyzná se ve všem, co se cyklistiky týče. Z nabídky Mojekolo rád doporučuje doplňky Giro a kola Norco, protože to jsou podle něj osvědčené značky, které vyrábějí skvěle vypadající a funkční produkty.
Petr Repaň – mechanik
Petr jezdí hlavně cross country a potkat ho můžete i na lokálních XC závodech. Od chvíle, co na vlastní oči spatřil model Lector, je fanouškem značky Ghost. Kromě toho si oblíbil i světýlka a všemožné vychytávky od australské firmy Knog. V práci dělá hlavně servis, takže nastavení kola, volba komponentů a údržba jízdních kol jsou témata, ve kterých se cítí nejjistěji. Mimo práci ho baví fitness, tetování a horská turistika. Má za sebou několik ultratrailových závodů jako Jesenická 60 nebo beskydská B7 a plánuje další.

Virtuální prohlídka