Ostrava - Mariánské Hory

Kontakty

Email: ostrava@mojekolo.cz

28. října 2118/182
709 00 Ostrava

Vedoucí prodejny: Tomáš Kočí

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Parkování:
Vlastní parking ve dvoře s vjezdem z ul. Hynaisova


Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Ostrava

Tomáš Kočí – prodejce, vedoucí prodejny
Tomášovo oblíbené téma jsou celoodpružená kola. Sám jezdí hlavně enduro, ale v cyklistice má všeobecný přehled. Rád vám pomůže vybrat kolo "na míru" tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům. Dlouhé roky dělal mechanika, takže umí poradit i se servisem, výběrem komponentů a nastavením kola. Na vlastní kůži má odzkoušené oblečení Endura, které podle něj dobře padne a vydrží i tvrdší zacházení. Gripy ESIgrips pak hodnotí jako nejpohodlnější gripy, které kdy držel v ruce.
David Sztefek – prodejce
Enduro je disciplína, která spojuje dvě Davidovy nejoblíbenější věci: kolo a hory. V létě staví a sjíždí traily, v zimě zase lyžuje. Nejblíže má k horským kolům, ale vyzná se ve všem, co se cyklistiky týče. Z nabídky Mojekolo rád doporučuje doplňky Giro a kola Norco, protože to jsou podle něj osvědčené značky, které vyrábějí skvěle vypadající a funkční produkty.
Jiří Kožušník – mechanik
"Žiju rychle a ta rychlost přesně zapadá do mého života," odpoví vám Jiří na otázku, proč ho nejvíce baví silniční kola. Závodně nikdy nejezdil, ale kola má rád od mala. Stejně jako kutilství. Pořád něco opravuje, staví a buduje. Vymýšlí, jak věci udělat lépe a jednodušeji. Překážky bere jako výzvy, i v servise. Díky tomu pro něj neexistuje neřešitelná závada. Když něco nedokáže vyřešit sám, zná někoho, kdo mu to pomůže rozlousknout, takže si můžete být jistí, že je vaše kolo u Jirky v těch nejlepších rukách.

Virtuální prohlídka