České Budějovice

Kontakty

Email: ceskebudejovice@mojekolo.cz

Pražská tř. 530
370 04 České Budějovice

Vedoucí prodejny: Tomáš Holický

Otevírací doba

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Tým Mojekolo České Budějovice

Tomáš Holický – vedoucí prodejny, prodejce
Otužování, turistika, běžky, florbal, squash, tenis, plážový volejbal a samozřejmě cyklistika... Tomáš je prostě hodně aktivní člověk, co nedokáže jen tak nic nedělat. Už přes 10 let se pravidelně účastní silničních závodů, ale startuje i v MTB maratonech, cyklokrosu a loni se nadchl pro triatlon. Odjakživa obouvá pláště i duše Continetal, protože vydrží pořádnou porci kilometrů, a dobrou zkušenost má i s tretrami Shimano. Ve volných chvílích servisuje kola pro rodinu a známé, staví kola na zakázku, případně renovuje nějaké starší kousky. Proto umí dobře poradit jak s výběrem kola, tak s údržbou, vyzná se v elektrokolech a ví, jak se v každém počasí správně obléct na kolo.
Vít Kyselák – prodejce
Cyklistika je podle Víti jen jedna, takže z pozice diváka si nenechá ujít žádný závod. Z pozice jezdce má za sebou MTB maratony napříč celou republikou a vyzkoušel i pár hobby závodů na silnici. Právě silnička ho v poslední době obzvlášť baví. Rychlost, hltání kilometrů a uchu lahodící svištění galusek je jeho představa ideálně stráveného dne. Na silničce považuje za bezkonkurenční pláště Continental GP 5000, na biku se mu osvědčil model Ikon od Maxxis. Jako správný gramař vám poradí, na kterých komponentech má smysl šetřit gramy, a kde to naopak v poměru cena/výkon smysl moc nedává. Pobavit se s ním však můžete o všem, co se týká kol, doplňků a ježdění.
Roman Kápar – mechanik, prodejce
V práci hlavně servisuje kola, ale potkat ho můžete i na prodejně. Dokáže dobře poradit s výběrem kola i doplňků a jako zkušený mechanik rád přihodí pár tipů týkajících se správné péče o kolo. Bývalý biketrialista a současný rekreační jezdec má rád cestování, pěší túry a samozřejmě jízdu na kole. Z nabídky Mojekolo mu do oka obzvlášť padly jízdní kola německé značky Ghost.