České Budějovice

Kontakty

Email: ceskebudejovice@mojekolo.cz

Pražská tř. 530
370 04 České Budějovice

Vedoucí prodejny: Tomáš Holický

Otevírací doba

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Parkování:
Vlastní parking ve dvoře


Servis kol a elektrokol: Online rezervační systémTým Mojekolo České Budějovice

Tomáš Holický – vedoucí prodejny, prodejce
Otužování, turistika, běžky, florbal, squash, tenis, plážový volejbal a samozřejmě cyklistika... Tomáš je prostě hodně aktivní člověk, co nedokáže jen tak nic nedělat. Už přes 10 let se pravidelně účastní silničních závodů, ale startuje i v MTB maratonech, cyklokrosu a loni se nadchl pro triatlon. Odjakživa obouvá pláště i duše Continetal, protože vydrží pořádnou porci kilometrů, a dobrou zkušenost má i s tretrami Shimano. Ve volných chvílích servisuje kola pro rodinu a známé, staví kola na zakázku, případně renovuje nějaké starší kousky. Proto umí dobře poradit jak s výběrem kola, tak s údržbou, vyzná se v elektrokolech a ví, jak se v každém počasí správně obléct na kolo.
Vít Kyselák – prodejce
Cyklistika je podle Víti jen jedna, takže z pozice diváka si nenechá ujít žádný závod. Z pozice jezdce má za sebou MTB maratony napříč celou republikou a vyzkoušel i pár hobby závodů na silnici. Právě silnička ho v poslední době obzvlášť baví. Rychlost, hltání kilometrů a uchu lahodící svištění galusek je jeho představa ideálně stráveného dne. Na silničce považuje za bezkonkurenční pláště Continental GP 5000, na biku se mu osvědčil model Ikon od Maxxis. Jako správný gramař vám poradí, na kterých komponentech má smysl šetřit gramy, a kde to naopak v poměru cena/výkon smysl moc nedává. Pobavit se s ním však můžete o všem, co se týká kol, doplňků a ježdění.
Tomáš Mendel – mechanik, prodejce
Horské kolo a les. To je pro Tomáše předpoklad kvalitně stráveného volného času. Jezdí na Ghostu a nedá dopustit na helmy Cratoni, protože podle něj výborně padnou a mají super design. Když nesedí za řídítky, opravuje kola známým a když si chce od kol úplně odpočinout, jede sjíždět divokou vodu nebo podniká vysokohorské túry. K horám obecně má Tomáš mimořádně kladný vztah. Je totiž nadšený lyžař a jednu dobu se živil i jako instruktor lyžování. Na prodejně vám poradí s výběrem kola i komponentů a z jako mechanika se ho můžete zeptat na vše, co se týká údržby i servisu jízdních kol.