Praha - Žižkov

Kontakty

Email: zizkov@mojekolo.cz

Seifertova 876/7
130 00 Praha

Vedoucí prodejny: Martin Bezdíček

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

1. a 8.5.2024 — ZAVŘENO — Státní svátky

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Tým Mojekolo Praha Žižkov

Jakub – mechanik
Jakuba vyhledejte, když máte něco v nepořádku s kolem. Jízdní kola opravuje jak v práci, tak i doma rodině, přátelům a známým. Ještě víc než servis ho ale baví ježdění a nejčastěji ho potkáte na trailech. Fandí zejména české značce Rock Machine, kterou oceňuje za skvělý design a perfektní poměr mezi cenou a výkonem. Když zrovna nesedí létá na leteckých simulátorech, věnuje se lukostřelbě, programování a tvorbě 3D modelů.

Petr – prodejce
Petr má rád hlavně enduro a trail ježdění v technicky náročném terénu. Kolo ale používá i jako běžný dopravní prostředek na dojíždění do práce. Cestou domů si většinou neodpustí nějakou vyjížďku mimo obvyklou trasu, doma pak ještě pro jistotu projede všechny "bike news" na internetu. Odzkoušené na vlastní kůži má oblečení Endura, nedá dopustit na světla Knog a mezi koly má vyhlídnuté Norco. Umí pomoct s výběrem i nastavením kola a rád s vámi probere vše, co se týká cyklistiky.

Michal – vedoucí prodejny, prodejce
Michal dělal 20 let profesionálně kanoistiku, k tomu celý život leze po skalách, jezdí na skateboardu a taky na kole. V poslední době ho berou hlavně gravity disciplíny a cyklistice se snaží věnovat každou volnou chvíli. Objevuje nové traily, doprovází syny na bikrosové závody a sám má na kontě pár BMX závodů a startů na Blinduru. Rád doporučuje věci, které sám vozí. Oblečení Endura oceňuje za kvalitu a odolnost a vložky do bezdušáků PTN zase bere jako nezbytnost při hrubším zacházení s bikem.


Virtuální prohlídka