Praha - Žižkov

Kontakty

Email: praha@mojekolo.cz

Seifertova 876/7
130 00 Praha

Vedoucí prodejny: Jiří Škalák

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00

24.12., 26.12., 31.12.2022 a 1.1.2023 – zavřeno

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Tým Mojekolo Praha - Žižkov

Petr – prodejce
Petr má rád hlavně enduro a trail ježdění v technicky náročném terénu. Kolo ale používá i jako běžný dopravní prostředek na dojíždění do práce. Cestou domů si většinou neodpustí nějakou vyjížďku mimo obvyklou trasu, doma pak ještě pro jistotu projede všechny "bike news" na internetu. Odzkoušené na vlastní kůži má oblečení Endura, nedá dopustit na světla Knog a mezi koly má vyhlídnuté Norco. Umí pomoct s výběrem i nastavením kola a rád s vámi probere vše, co se týká cyklistiky.

Michal – prodejce
Michal dělal 20 let profesionálně kanoistiku, k tomu celý život leze po skalách, jezdí na skateboardu a taky na kole. V poslední době ho berou hlavně gravity disciplíny a cyklistice se snaží věnovat každou volnou chvíli. Objevuje nové traily, doprovází syny na bikrosové závody a sám má na kontě pár BMX závodů a startů na Blinduru. Rád doporučuje věci, které sám vozí. Oblečení Endura oceňuje za kvalitu a odolnost a vložky do bezdušáků PTN zase bere jako nezbytnost při hrubším zacházení s bikem.

Robin – mechanik
Kolo není pro Robina jen dopravní prostředek, kterým se každý den dopravuje do práce. Je to životní styl. Každou volnou chvíli tráví na bikepackingových výpravách, a když se ho zeptáte na nejlepšího gravela, odpoví "Norco Search XR C". Na něm totiž v plné polní sbírá kilometry a nové zážitky. Gravel biky, brašny, nosiče, světla, zámky a výběr oblečení to jsou témata, ve kterých je Robin jako doma. Probrat s ním však můžete i servis a údržbu kola, nebo poslední závody Grand Tour.

Jiří – prodejce
Jirkovy dva největší koníčky, umění a motorky, našly průsečík v silniční cyklistice. S motorkami mají silniční kola společnou rychlost, s uměním zase smysl pro detail a styl. Za styl a funkčnost oceňuje Jirka i italské oblečení na kolo Santini, které od sezóny 2022 oblékají i vedoucí jezdci Tour de France. Právě "stará dáma" a historie cyklistiky vůbec jsou Jirkovými oblíbenými tématy, ale poradí vám se vším, co se týká doplňků i kol.

Matouš – prodejce, mechanik
Matouš asi deset let závodil na dráze i silnici a jízdě v balíku se podle něj nic nevyrovná. Dodnes startuje v amatérských soutežích a občas se vydá i na nějaký český pohár. Královskou disciplínou je pro něj silniční cyklistika, ale jezdí i cyklokros a cross country. Rád řeší nové trendy v cyklistice a všechno technické okolo kol. Z nabídky Mojekolo vyzdvihuje superlehké duše Tubolito, na kterých už dvě sezóny bez defektu jezdí. Vozí je i jako bezkonkurenčně nejskladnější rezervu.


Virtuální prohlídka