Black Friday Týden: Slevy až 78 %. Jen do 27. 11. 2022. Více zde >>

Pardubice - Labský Palouk

Kontakty

Email: pardubice@mojekolo.cz

Labský Palouk 495
530 09 Pardubice

Vedoucí prodejny: Jiří Pluhař

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00

17. 11. 2022: zavřeno - státní svátek

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Pardubice

Jiří Pluhař – vedoucí prodejny, prodejce
Jirka je fanouškem trailového ježdění. Miluje ten adrenalin, když to spustí z kopce dolů. A netají se tím, že mu nahoru pomáhá lanovka, nebo motor v e-biku. Právě elektrokola jsou jedním z Jirkových oblíbených témat, takže s jejich výběrem vám rád a dobře poradí. V segmentu tradičních kol si oblíbil česká kola Pells. Z pohledu prodejce u nich oceňuje poměr ceny a výkonu. Z pohledu uživatele se mu líbí zpracování a design rámů.
Roman Víšek – prodejce
Cyklistickou disciplínou číslo jedna jsou pro Romana MTB maratony. V roce 2018 skončil celkově 18. a v kategorii 29-39 let dokonce 4., což považuje za svůj zatím největší úspěch. Účastnil se i prvního Mistrovství ČR e-kol a když nestojí na startu, sleduje MTB i silniční závody alespoň v televizi. Nejlépe vám poradí při výběru horského kola nebo elektrokola a za sebe rád doporučuje značku Ghost, protože na modelu Lector sám závodí. Slabost má však i pro český Pells, protože to jsou podle něj kola s bezkonkurenčním poměrem ceny a užitné hodnoty.
Martin Stybal – mechanik
Martin má rád přírodu a kopce, takže ho nejvíce baví enduro. Kromě vůně lesa, ale miluje i vůni benzínu. Od mala jezdí na kroskách a několik let skákal i freestyle motokros. Triky umí nejen na motorkách, ale i na kolech, a za domem má dokonce svůj vlastní dirtpark. Značka Lapierre si Martina získala modelem Zesty, který má podle něj perfektní geometrii a kola Ghost ho vždycky překvapí svým designem. V práci vám Martin poradí se vším, co se týká servisu a údržby kola. Rád pomůže i s výběrem ideálních plášťů a doplňků.

Virtuální prohlídka