Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

Pardubice - Labský Palouk

Kontakty

Email: pardubice@mojekolo.cz

Labský Palouk 495/112
530 09 Pardubice

Vedoucí prodejny: Jiří Pluhař

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00

5. a 6.7.2024 — Zavřeno — Státní svátky

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa


Tým Mojekolo Pardubice

Jiří Pluhař – vedoucí prodejny, prodejce
Jirka je fanouškem trailového ježdění. Miluje ten adrenalin, když to spustí z kopce dolů. A netají se tím, že mu nahoru pomáhá lanovka, nebo motor v e-biku. Právě elektrokola jsou jedním z Jirkových oblíbených témat, takže s jejich výběrem vám rád a dobře poradí. V segmentu tradičních kol si oblíbil česká kola Pells. Z pohledu prodejce u nich oceňuje poměr ceny a výkonu. Z pohledu uživatele se mu líbí zpracování a design rámů.
Michal Kofroň - prodejce, mechanik
Venku sjíždí traily, doma zase bajková videa všeho druhu. Zajímá se o novinky v enduro, downhill a trailovém ježdění a tráví hodiny studováním svých vysněných kol. V obchodě vám Michal nejlépe poradí s výběrem celoodpruženého kola a velmi dobře se orientuje i v tématu elektrokol. Ze značek v Mojekolo doporučuje Ghost, Lapierre, Endura a Exsutar, protože nabízí kvalitní produkty a moderní design.
Martin Stybal – prodejce, mechanik
Martin má rád přírodu a kopce, takže ho nejvíce baví enduro. Kromě vůně lesa, ale miluje i vůni benzínu. Od mala jezdí na kroskách a několik let skákal i freestyle motokros. Triky umí nejen na motorkách, ale i na kolech, a za domem má dokonce svůj vlastní dirtpark. Značka Lapierre si Martina získala modelem Zesty, který má podle něj perfektní geometrii a kola Ghost ho vždycky překvapí svým designem. V práci vám Martin poradí se vším, co se týká servisu a údržby kola. Rád pomůže i s výběrem ideálních plášťů a doplňků.

Foto z prodejny