Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  27. 10. 2023

3 důvody, proč neodkládat servis kola až na jaro

Někdo zvládá základní servis sám. Někdo raději svěří kolo odborníkům. Pokud patříte ke druhé skupině, měli byste svému kolu alespoň jednou za rok dopřát prohlídku v našem cykloservisu. A právě teď je ideální doba nechat si kolo zkontrolovat a seřídit. Graf vytíženosti servisu vám prozradí proč.

 

3 důvody, proč servis neodkládat na jaro a graf vytíženosti servisu

Proč neodkládat servis až na jaro? Za prvé šetříte čas. Objednáte se teď bez front a bez čekání a neztrácíte čas a nervy s jarním obvoláváním servisů a zjišťováním, kdo vás narychlo vezme. Za druhé víte, že kolo ukládáte k zimnímu spánku v perfektní kondici – zkontrolované, seřízené, promazané a ošetřené. Za třetí jste ready na sezónu. Když roztaje sníh a vyleze sluníčko, víte, že můžete vyrazit. Kolo už máte seřízené od podzimu a první slunečné dny můžete hned strávit v sedle. 

 

Servis MojekoloGraf vytíženosti servisů Mojekolo

 

Asi nikoho nepřekvapí, že největší frmol mají kluci v našich servisech na jaře a v létě. Mezi venkovní teplotou a vytíženosti servisu existuje přímá úměra. Čím je venku tepleji, tím víc lidí vyráží na kolo a zjišťuje, že tu něco vrže, tam něco skřípe, brzda vadne a přehazovačka nepřehazuje.

 

Servisní balíčky a jak se objednat

V Mojekolo nabízíme 3 základní servisní balíčky: Malý, Střední a Velký. Vybrat si můžete podle toho, jak velkou péči chcete svému kolu dopřát, nebo jak moc dostalo během sezóny zabrat. Malý servis vám uděláme za 599 Kč, velký za 1 999 Kč. Jaké servisní úkony jednotlivé balíčky obsahují, se podívejte na rezervační stránce servisu. Ceny uvádíme jen za práci, bez materiálu a náhradních dílů. Přibližnou finální cenu a termín vyhotovení servisu určí dle náročnosti oprav servisní technik při přejímce vašeho kola.

Jak se objednat na servis? Pro dohodnutí opravy nebo garančky nemusíte nikam volat, psát ani chodit. Termín si můžete rezervovat online. Stačí si vybrat pobočku, termín, typ služby a odeslat rezervaci. Ve zvoleném termínu můžete kolo přivézt kdykoliv během provozní doby pobočky. Servisní technik, který bude kolo přebírat, odhadne rozsah oprav a stanoví přibližný termín zhotovení servisu. Až bude kolo hotové, ozveme se vám.

 

Online rezervace servisuServis Mojekolo

 


 

Přečtěte si:

6 věcí Sevis Uskladnění