Kravaře

Kontakty

Email: kravare@mojekolo.cz

Štěpánkovická 950/23
747 21 Kravaře

Vedoucí prodejny: Lukáš Kubín

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00

28. 10. 2022: zavřeno - státní svátek

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Kravaře

Lukáš Kubín – vedoucí prodejny, prodejce
Výlet na kole si každý představuje trochu jinak. Pro Lukáše je to dobrodružství s karimatkou, spacákem a přespávačkou v přírodě. V roce 2019 a 2021 úspěšně absolvoval extrémní závod 1000 Miles Adventure. Několik dní v řadě trávil v sedle až 15 hodin, aby urazil trasu dlouhou 1 600 km s převýšením cca 40 000 m. Díky těmto zkušenostem vám, jako nikdo jiný, poradí s výběrem nosičů, brašen, multiklíčů, náhradních dílů a doplňků, které musíte mít, když vyrážíte na vícedenní cyklovýlet. Z nabídky Mojekolo se Lukášovi v praxi vždycky osvědčily superpohodlné gripy ESIgrips a odolné oblečení Endura. Mezi koly obdivuje design silniček Lapierre a jízdní vlastnosti kol Norco.
Petr Hampl – prodejce
O silničních kolech a všem, co se točí kolem nich, by s vámi Petr mohl diskutovat dlouhé hodiny. Od svých 13 let totiž na silnici závodí a mezi své největší úspěchy řadí vítězství v Českém poháru v kategorii do 23 let, 2. místo v kategorii Elite a účast na několika Mistrovstvích Evropy. Kola jsou tedy náplní Petrova profesního i osobního života a o své zkušenosti se s vámi rád podělí. Stačí se zeptat.
Daniel Wehovský – mechanik
Dana potkáte nejčastěji na silničce, ale rád si sem tam sjede i nějaký pěkný trail. Když zrovna nesedí na kole, rozdává tipy a rady přátelům, kteří zvažují nákup nového kola, případně seřizuje a opravuje bicykly pro rodinu a známé. Jako mechanik se vyzná v komponentech a jejich kompatibilitě s konkrétním typem kola. Ze značek na Mojekolo má odzkoušené oblečení Endura, které je podle něj funkční a hlavně odolné, a taky světla Knog, která dobře vypadají a ještě lépe svítí.
Adam Hájek – prodejce, mechanik
Adam jezdí na silničce i horském kole, ale více ho to táhne k asfaltu. Kola jsou pro něj jak prací, tak zábavou. Když není v sedle, načítá novinky ze světa cyklistiky, reporty ze závodů a testy nových kol, nebo sleduje závody Grand Tour, světový pohár horských kol či cyklokros. Z kol se Adamovi nejvíce zamlouvá značka Lapierre, z doplňků pak Santini, Endura, Knog a Continental. Všechno jsou to totiž značky, které má osobně vyzkoušené a může je na prodejně s klidným svědomím doporučovat.

Virtuální prohlídka