Kravaře

Kontakty

Email: kravare@mojekolo.cz

Štěpánkovická 950/23
747 21 Kravaře

Vedoucí prodejny: Petr Hampl

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 18:00
Úterý 09:00 - 18:00
Středa 09:00 - 18:00
Čtvrtek 09:00 - 18:00
Pátek 09:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systém


Mapa

Tým Mojekolo Kravaře

Petr Hampl – vedoucí prodejny, prodejce
O silničních kolech a všem, co se točí kolem nich, by s vámi Petr mohl diskutovat dlouhé hodiny. Od svých 13 let totiž na silnici závodí a mezi své největší úspěchy řadí vítězství v Českém poháru v kategorii do 23 let, 2. místo v kategorii Elite a účast na několika Mistrovstvích Evropy. Kola jsou tedy náplní Petrova profesního i osobního života a o své zkušenosti se s vámi rád podělí. Stačí se zeptat.
Stanislav Finsterle – prodejce, mechanik
Standa je bývalý reprezentant ČR v silniční a dráhové cyklistice, čtyřnásobný Mistr České republiky v dráhových disciplínách a hrdý reperezentant klubu Dukla Brno. Závodně se už cyklistice nevěnuje, ale kola jsou pořád jeho sport číslo jedna. V práci nejraději pomáhá s výběrem ideálního kola, ale poradit umí s doplňky, náhradními díly i údržbou. Z nabídky Mojekolo rád doporučuje oblečení značek Santini a Endura, protože má skvělý střih a materiály.
Daniel Wehovský – mechanik
Dana potkáte nejčastěji na silničce, ale rád si sem tam sjede i nějaký pěkný trail. Když zrovna nesedí na kole, rozdává tipy a rady přátelům, kteří zvažují nákup nového kola, případně seřizuje a opravuje bicykly pro rodinu a známé. Jako mechanik se vyzná v komponentech a jejich kompatibilitě s konkrétním typem kola. Ze značek na Mojekolo má odzkoušené oblečení Endura, které je podle něj funkční a hlavně odolné, a taky světla Knog, která dobře vypadají a ještě lépe svítí.

Virtuální prohlídka