Praha - Štěrboholy

Kontakty

Email: sterboholy@mojekolo.cz

Kutnohorská 531
102 00 Praha

Vedoucí prodejny: Martin Bezdíček

Otevírací doba

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

5. a 6.7.2024 — Zavřeno — Státní svátky

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Parkování: Zdarma u prodejny

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systémTým Mojekolo Praha - Štěrboholy

Martin – vedoucí prodejny, prodejce
Martin fandí všemu, co má dvě kola a řídítka. Zajímá se hlavně o horská kola a elektrokola, ale na hobby úrovni kdysi závodil i na silničních motorkách. Nejlépe vám pomůže s výběrem elektrokola a pokud budete chtít, přihodí i tipy na neokoukané MTB trasy, které sám objevil. Ze sortimentu MOJEKOLO rád doporučuje oblečení Endura, protože je podle něj kvalitně zpracované a má dobře padnoucí střihy.

Jirka – prodejce
Jirka se kdysi závodně věnoval silniční cyklistice, takže na kole má naježděno opravdu hodně. Díky tomu vám dokáže poradit jak s technikou jízdy, tak s výběrem ideálního kola. Mezi značkami kol u něj vede Norco, mezi doplňky vyzdvihuje světla Knog za design, oblečení Endura za kvalitu zpracování, batohy Camelbak za funkčnost a helmy Cratoni za velký výběr modelů, barev a velikostí.

Gregor – mechanik
Gregor jezdí hlavně enduro, a když zrovná nedává do kupy kola u nás v servise, objíždí tuzemské bikeparky. Rád se s vámi podělí o tipy na top traily v Česku a probrat s ním můžete i technické detaily komponentů nebo kompatibilitu nejrůznějších dílů. Ze servisu má dobré zkušenosti s produkty firmy Shimano, protože jsou podle něj jednoduché, funkční a hlavně cenově přijatelné.

Míra – mechanik, prodejce
Míra tráví veškerý volný čas v bikeparcích. Za sebe doporučuje Klínovec, Peklák a Kouty nad Desnou, ale projel jich už mnohem víc. Vybaví si většinu zatáček a skoků a pamatuje si i jak rychle tam nebo onde jezdí lanovka. Kromě enduro a downhill ježdění ho baví i elektrokola. Hodně o nich čte, hodně na nich jezdí a účastní se i e-bike závodů. Je velkým obdivovatelem kol značky Ghost a nedá dopustit na oblečení Endura, protože podle jeho slov "je nesmrtelný".