Bikefitting s KOA

Chceme, aby se vám na kolech z Mojekolo jezdilo co nejlépe, proto jsme spojili síly s top bikefittery z ČR a ke každému kolu za min. 100 000 Kč od nás dostanete zdarma poukaz v hodnotě 5 000 Kč na bikefitting v bike butiku KOA v Praze. Odborníci s více než 10letou praxí vám pomocí 3D biomechanické analýzy pohybu nastaví posed tak, abyste jezdili efektivněji, pohodlněji, rychleji a taky bezpečněji.

 

Vouchery na bikefitting zdarma ke kolům z Mojekolo

Poukaz na bikefitting v bike butiku KOA v Praze dostanete zdarma jako dárek ke každému kolu v hodnotě 100 000 Kč a více, které si zakoupíte online nebo v prodejnách Mojekolo. Při nákupu levnějších kol od 50 000 Kč do 100 000 Kč pro vás máme slevu 50 % na bikefitting s KOA.

Poukazy na Bikefitting:
— ZDARMA ke kolu v hodnotě 100 000 Kč a více
— 50 % SLEVA ke kolu v hodnotě 50 000 - 100 000 Kč

 

Bikefitting s KOA

 

Co je bikefitting a pro koho je určený

Většině cyklistů určitě nemusíme bikefitting zdlouhavě představovat. Ve zkratce jde o individuální nastavení posedu na kole podle potřeb jezdce. Ať už jezdíte jen pro radost a jde vám o komfort a výdrž na kole, nebo jste ostřílený profík, který potřebuje maximalizovat výkon a rychlost – v KOA si poradí s čímkoliv.

 

Bikefitting s KOA

 

Top bikefitteři se znalostmi biomechaniky, fyziologie, sportovního tréninku i nových trendů ve vývoji cyklistického materiálu vám nastaví kontaktní body na kole za pomoci 3D biomechanické analýzy pohybu, pomohou s výběrem sedla, zkontrolují nastavení kufrů na tretrách a vybaví vás podrobným KOA Bikefit reportem z měření.

Možná si říkáte, že je to záležitost jen pro profíky, ale i hobby jezdec může z bike fittingu těžit. Nikdo přece nechce vynakládat úsilí nadarmo. Navíc správný posed nejen zefektivňuje šlapání a zvyšuje komfort na kole, ale hlavně minimalizuje možnost vzniku chronických bolestí a zranění, které mohou ze špatné pozice za řídítky pramenit.

 

Bikefitting s KOABikefitting s KOA

 

Jak to probíhá a kde si bikefitting objednat

Než vás fitteři z KOA posadí na kolo a napojí na sofistikovanou diagnostiku, budete si povídat o vašem přístupu k cyklistice, způsobu ježdění i cílech a očekáváních, která od kola máte. Pak následuje měření při adekvátní zátěži a detailní nastavení posedu a všech kontaktních bodů krůček po krůčku. Z měření si pak odnesete podrobný PDF report, podle kterého si můžete upravit posed i na druhém/jiném kole.

Celý proces fittingu zabere asi 2,5 – 3 hodiny, proto je nutné objednat se předem. Kromě svého kola budete potřebovat ještě tretry a oblečení na kolo, na které jste zvyklí. Objednávkový formulář najdete přímo na stránkách KOA.

 

Bikefitting v KOA

— Měření a nastavení kontaktních bodů přímo na vašem kole pomocí 3D biomechanické analýzy pohybu.
— Měření tlakových bodů na sedle pomocí technologie gebioMized a doporučení vhodného sedla.
— Kontrola a případná úprava pozice kufrů na tretrách.
— Výsledky měření v KOA Bikefit Reportu v PDF.
— Možnost následné konzultace a úprav (v případě potřeby) do 14 dnů od samotného měření zdarma.

Cena pro běžné klienty KOA: 5 000 Kč
Cena pro klienty Mojekolo: ZDARMA s voucherem k nákupu kola za min. 100 000 Kč