Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  12. 10. 2020

Zaostřeno na kolo Evy Samkové. Když ne prkno, tak Ghost

Bez ohledu na to, jestli jste vrcholový atlet, fotbalista, plavec nebo snowboardista, skoro každý trenér vás posadí na kolo. I královna světového snowboardcrossu Eva Samková ráda proloží prkno jízdami na biku.

 

Prkno, úsměv a namalovaný knírek

S lyžováním začala ve dvou letech, v sedmi přesedlala na snowboard. Nejdříve se věnovala freestyle snowboardingu, ale po pár zraněních přešla na snowboardcross.

 

Eva Samková se svým typickým knírkem

 

Sérii úspěchů odstartovala Eva Samková v roce 2010 titulem juniorské mistryně světa ve snowboardcrossu, který o rok později obhájila. S typickým namalovaným knírkem si pak v roce 2014 dojela pro zlato na Olympiádě v Soči a o čtyři roky později získala bronz na zimních hrách v Pchjongčchangu.

 

Když ne prkno, tak Ghost

Když zrovna Eva nesbírá medaile na sjezdovkách, leze po skalách, tancuje, surfuje a ráda jezdí na koni. Kromě koňského sedla často usedá i na to cyklistické a od letoška jezdí na Ghostu, který si u nás v Mojekolo vybrala.

Eva sáhla po celoodpruženém modelu Ghost SLAMR a my jsme jí ho “vytunili” několika komponenty, které se nám v týmu Mojekolo perfektně osvědčily.

 

SLAMR Evy Samkové

SLAMRa jsme obuli na bezdušáky od CONTINENTALu a doplnili pěnovou vložkou PEPI´S Tire Noodle Rokk Line 29, která zvyšuje ochranu proti procvaknutí pláště a usnadňuje nouzový dojezd při defektu. Na řídítka putovaly skvěle padnoucí silikonové gripy ESIgrips a u pedálů padla volba na EXUSTAR. Přidali jsme ještě jeden z nejlehčích košíků na láhev na trhu – SKS Pure a navrch (doslova) bílou helmu CRATONI.

1. Horské kolo Ghost SLAMR 9.9 LC
2. Pláště CONTINENTAL Mountain King 29
3. Vložka PEPI´S Tire Noodle Rokk Line 29
4. Držák na láhev SKS Pure
5. Pedály EXUSTAR MTB PM825
6. Helma CRATONI Alltrack
7. Gripy ESIgrips Chunky Classic

 

Zaostřeno na kolo Evy Samkové

 

To, že si Eva a Ghost padli do oka, dokazují příspěvky na jejím facebookovém a instagramovém profilu. A jak je vidět na fotografiích bere svého SLAMRa nejen za zábavou na traily, ale i na tréninky.

Eva Samková a její nový Ghost SLAMREva Samková trénuje na Ghost SLAMR
Zdroj foto: Facebookový profil Evy Samkové

 

Dobročinná aukce kola Evy samkové

Poznali spolu dřinu, když ladili formu na snowboardcrossové mistrovství světa 2021 ve Švédsku. Ale užili si i kopec zábavy, když brouzdali Českem při natáčení televizního pořadu "Českem nejen za sportem". Teď jde celoodpružený GHOST Evy Samkové do aukce a Mojekolo, jako organizátor akce, věnuje výtěžek dětem z projektu Klokánek. Od 25. 3. 2022 se do dobročinné aukce můžete zapojit i vy.

 

Kolo Evy Samkové

 


 

Další články o kolech slavných:

Zaostřeno na gravel bike Evy Samkové Zaostřeno na Norco Damjana Siriškiho Zaostřeno na Lapierre Peggy Marvanové