Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  11. 2. 2021

Zaostřeno na kolo Damjana Siriškiho. It's Norco O'Clock

"Starému kolu odzvonilo. Je čas na nového kámoše. Je čas na Norco," řekl si asi Damjan Siriški z Bike O'Clock a od února 2021 přesedlal na nadupané Norco Sight C3 modelový rok 2021. Celoodpruženou mašinu, na které bude ve svých YouTube videích Damjan tento rok řádit, už máme taky skladem. Pojďme si na nového Sighta C3 posvítit a mrknout se, co o Damjanově novém kole zatím víme.

 

Damjanův Sight C3

Sám Damjan toho o svém biku zatím moc neprozradil. Na facebookovém profilu Norco Bicycles CZ/SK se ale objevilo pár fotek, ze kterých se dá celkem spolehlivě poznat, jak si svojí novou hračku Damjan "potunil". Žádné velké přestavby ale nečekejte. Není ani třeba, Sight je z fabriky už hodně nabušený.

Z dosavadních videí víme, že Damjan jezdil na "dvacetsedmapůlkách", takže se dá předpokládat, že i Sighta C3 si pořídil ve velikosti 27.5. Detailní specifikaci najdete zde. Z fotek se dá zjistit jen to, že si Damjan kolo přezul na kevlarové pláště CONTINENTAL Mountain King 27.5x2.3 ProTection se zvýšenou odolností proti proražení a na kliky našrouboval oranžové pedály Exustar E-PB535-OG s dvojitou hliníkovou platformou a vyměnitelnými piny. Víc nám snad už brzy na svých sociálních sítích prozradí sám Damjan.

1. Horské kolo NORCO Sight C3 Red/Green 27.5
2. Pláště CONTINENTAL Mountain King 27.5x2.3 ProTection kevlar
3. Pedály EXUSTAR Pedály BMX PB535-OG 

 

Norco Sight C3 Damjana Siriški
Norco Sight C3Continental Mountain KingExustar Pedály

 

Damjan + Ondra = Bike O'Clock

Kdo pravidelně sleduje televizi, pozná možná v Damjanovi účastníka finále talentové show "Česko Slovensko má Talent 2020". Znát ho můžete i jako vicemistra světa v biketrialu, čtyřnásobného mistra ČR a prvního Čecha, který předvedl backflip na MTB. A pokud ani tahle nápověda nepomáhá, mrkněte na Damjanův YouTube kanál Bike O'Clock, kam spolu s Ondrou Šenkem ládují svá bikeová videa. Stojí to za to.

 

Siriški a NorcoNorco Sight C3
Norco Sight C3Norco Sight C3Norco Sight C3
Damjan Siriški a Norco Sight C3

Zdroj foto FB profil Norco Bicycles CZ/SK