21. 2. 2022

Termín servisu nebo garanční prohlídky si od teď můžete rezervovat online

Na pár kliknutí a z pohodlí domova si u nás můžete rezervovat termín servisu nebo garanční prohlídky vašeho kola či elektrokola. Stačí navštívit rezervační stránku, vybrat vyhovující termín a odeslat registraci.

 

Online rezervace servisu a záručních prohlídek

Na Mojekolo jsme spustili online rezervační systém. Pro dohodnutí opravy nebo garančky už nemusíte nikam volat, psát ani chodit. Stačí si otevřít stránku Rezervace servisu, vybrat pobočku, termín, typ služby (Servis, Záruční prohlídka) a odeslat rezervaci.

Ve zvoleném termínu můžete kolo přivézt kdykoliv během provozní doby pobočky. Servisní technik, který bude kolo přebírat, odhadne rozsah oprav a stanoví přibližný termín zhotovení servisu. Až bude kolo hotové, ozveme se vám.

 

Servis Mojekolo

 

Kolik stojí garančka a servis?

Záruční prohlídku na kola a elektrokola s platnou zárukou, která jste u nás zakoupili, máte zdarma. Přijet byste na ni měli po ujetí cca 150 km, nebo do 3 měsíců od zakoupení kola. Jen tak lze zajistit správnou funkci celého kola a předejít zbytečným vadám.

Pozáruční servis jízdních kol a elektrokol všech typů a značek nabízíme ve 3 balíčcích od 599 Kč do 1 599 Kč. Pro vypočtení přibližné ceny servisu využijte náš ceník servisních úkonů. Konečnou cenu a termín vyhotovení servisu určí dle posouzení náročnosti opravy náš servisní technik. Než odevzdáte kolo do servisu, zbavte ho prosím všech nečistot.

 


 

Další zajímavé čtení:

Batohy Mojekolo Pohodlí na kole Proč vyměnit helmu za novou