Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  23. 2. 2022

SKS Germany a tým Alpecin-Fenix ohlásili oficiální partnerství

Tým Alpecin-Fenix, za který jezdí i profesionální cyklista Mathieu van der Poel, bude oficiálně používat produkty SKS Germany. Německý výrobce cyklodoplňků a cyklistický tým z Belgie to minulý týden oznámili na svých internetových stránkách.

 

O spolupráci

„Jezdci mají ambiciózní cíle a dostatek odhodlání na to, aby je dosáhli,“ říká exportní manažer SKS Germany Frederik Reichert. "Rádi podpoříme sportovce na jejich cestě k úspěchu – správným tlakem v pneumatikách, našimi osvědčenými blatníky a dalším praktickým příslušenstvím," doplňuje Reichert.

Tým Alpecin-Fenix ​​​​je z nové spolupráce taky nadšený: „Firma SKS GERMANY existuje již více než 100 let a vždy zůstala inovativní. My se snažíme o to stejné. O inovace a kvalitu. Je to nesmírně důležité, protože tento sport se technicky velmi rychle rozvíjí a my chceme zůstat na špici.“

 

Alpecin-FenicAlpecin-Fenic a SKS GermanyAlpecin-Fenix a SKS Germany

 

Výhody pro obě strany

Frederik Reichert vidí další výhodu německo-belgického partnerství: „Tým Alpecin-Fenix ​​​​je velmi všestranný a závodí na silničních, gravelech i horských kolech. V budoucnu budou týmoví jezdci testovat všechny nové produkty SKS před jejich uvedením na trh.“ Spolupráce s řadou dalších profesionálních týmů se SKS Germany v minulosti vždy vyplatila. „Využíváme tak znalosti sportovců v praxi,“ vysvětluje Reichert. "To vytváří oboustranně výhodnou situaci, z níž těží obě strany."

 

SKS Germany, firma se stoletou tradicí

SKS Germany loni oslavila velké jubileum. Schopnost inovovat a jít s dobou provázela firmu po celých 100 let a zajistila ji přední pozici mezi světovými výrobci cyklodoplňků. V 70. letech minulého století ovládl SKS svět silniční cyklistiky se svými prvními rámovými pumpami Rennstar a SuperCorsa. V 90. letech zase rychle zareagovali na vzrůstající popularitu horských kol a představili první rychlonasazovací blatníky z plastu.

Nelze předpokládat, že by se profíci z Alpecin-Fenix postavili na start Tour de France s blatníky a brašničkami SKS. Ze spolupráce budou těžit zejmena technici týmu, kteří se starají o kola. V práci jim budou pomáhat hustilky, tlakoměry, maziva, čistice a cyklonářadí německého výrobce.

Výhodná je spolupráce i pro všechny hobby cyklisty, kteří si pořídí výbavu na kolo od SKS. Budou mít totiž jistotu, že zboží, které si kupují, prošlo zatěžkávací zkouškou v extrémních podmínkách profesionálního cyklistického týmu.

 

pumpyblatníkykošíky na lahvecyklobrašny
držáky na telefoncyklonářadímazivaSKS produkty

 


 

Čtěte také:

Tour de France a Santini 5 tipů na pohodlí 4 důvody pro výměnu helmy