Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  2. 8. 2023

Junior cup: 5. ročník dětského závodu startuje 20. 8. 2023 v Hradci Králové

Den našlapaný závody a zábavou pouze pro děti proběhne již popáté v Hradci Králové v krásném parku Šimkovy sady. JUNIOR Cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY se uskuteční 20. 8. 2023.

 

Dva závody

Na start se děti mohou postavit hned dvakrát. Dopoledne v 10:00 proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na hlavní závod od 12:00. Stejně jako v předchozích ročnících, nebude chybět ani start handicapovaných dětí na handbiku

Na závodní trati bude na děti čekat spoustu zajímavých překážek, které budou mít vždy i bezpečnou objízdnou trasu pro ty, kteří si na ně netroufnou. Máte-li na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. 

 

Odměna pro každého

Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem i pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii se mohou těšit na věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou trofej vytvořenou pouze pro tento závod. Nebude chybět ani tradiční losování o dres podepsaný legendárním Mathieu van der Poelem.

 

Junior cupJunior cup

 

Doprovodný program

Celým závodním dnem bude děti provázet Jan Hruška, jediný česká držitel růžového trikotu z Giro ďItalia a účastník všech světových Tour. Honza bude všechny děti startovat na časovce a fandit v hlavním závodě. Během celého dne bude pro děti a jejich doprovod připraven bohatý program, kde na závěr celé akce bude připravena Biketrialová show Martina Šimůnka, který se pyšní titulem mistra světa v Biketrialu.

 

Předposlední srpnová neděle patří dětem

Předposlední srpnový víkend si vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.juniorcup.net.

Co: JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY
Kdy: neděle 20. 8. 2023
Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

 

Soutěžte o 5x startovné

Pusťte si video, klikněte na ikonku Facebooku v přehrávači a na našem profilu přímo pod videem napište správnou odpověď. Pět z vás, kteří odpoví správně, dostane startovné pro svou ratolest zdarma.

 

 


 

Čtěte také:

6 věcí, kterými si ničíte kolo 12 věcí, které vozit na kole Základní výbava na túru