Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  8. 8. 2022

Junior cup: 4. ročník dětského závodu startuje 21. 8. 2022 v Hradci Králové

Junior cup Vojenské zdravotní pojišťovny klepe na dveře. V neděli 21. srpna 2022 budou Šimkovy sady v Hradci Králové po roce opět dějištěm cyklistického klání pro nejmenší milovníky kol. Na programu jsou časovka, hlavní závod horských kol a doprovodné akce pro děti i rodiče.

 

Dva závody

Na start se děti mohou postavit hned dvakrát. Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na hlavní závod. Ten odstartuje ve 12:00. Celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška, jediný český držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour.

 

Junior cupJunior cup

 

Odměna pro každého

Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého závodníka čeká odměna a na ty, kteří se pustí do hlavního závodu i originální pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu.

 

Neděle 21. 8. patří dětem

Během celého dne bude pro děti a jejich rodiče připraven bohatý doprovodný program. Předposlední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.juniorcup.net.

 

Junior cup Vojenské pojišťovny 2022

Datum: 21. 8. 2022
Místo: Šimkovy sady v Hradci Králové
Přihlášky a podrobnosti: www.juniorcup.net

 

Junior cup

 


 

Čtěte také:

6 věcí, kterými si ničíte kolo 12 věcí, které vozit na kole Základní výbava na túru