Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  6. 1. 2023

Graf vytíženosti servisu aneb proč si v zimě nechat seřídit kolo

Někdo zvládá základní servis kola doma. Někdo raději svěří své kolo do péče odborníkům. Pokud patříte k té druhé skupině a chcete mít své kolo vždycky v perfektní kondici, měli byste mu alespoň jednou za rok dopřát prohlídku v našem cykloservisu. A právě teď je ideální doba nechat si kolo poladit. Graf vytíženosti servisu prozrazuje proč.

 

Graf vytíženosti servisu Mojekolo

Asi nikoho nepřekvapí, že největší frmol mají kluci v našich servisech na jaře a v létě. Čím je venku tepleji, tím víc lidí vyráží na kolo a zjišťuje, že tu něco vrže, tam něco skřípe, brzda vadne a přehazovačka nepřehazuje. To už ale mají mechanici napilno a čekací doba na termín servisu se s přicházejícími prázdninami prodlužuje.

 

Graf vytíženosti servisů MojekoloServis Mojekolo

 

Graf ukazuje průměrné využití servisu podle měsíců v průběhu posledních dvou let. Dlouhodobě nejméně obsazované měsíce jsou kromě prosince i leden a únor. Od března se počasí už pomaličku umoudřuje a počet zakázek roste. Právě teď je tedy ideální doba objednat se na servis.

Pro dohodnutí opravy nebo garančky nemusíte nikam volat, psát ani chodit. Termín servisu si můžete rezervovat online. Stačí vybrat pobočku, termín, typ služby a odeslat rezervaci. Ve zvoleném termínu můžete kolo přivézt kdykoliv během provozní doby pobočky. Servisní technik, který bude kolo přebírat, odhadne rozsah oprav a stanoví přibližný termín zhotovení servisu. Až bude kolo hotové, ozveme se vám.

 

3 důvody, proč řešit servis už během zimy

1. Šetříte čas

Mezi venkovní teplotou a vytíženosti servisu existuje přímá úměra. Čím víc stupňů, tím víc práce. Proto nečekejte se servisem na jaro. Objednejte se teď bez front a bez čekání. Ušetříte čas i nervy s jarním obvoláváním servisů a zjišťováním, kdo vás narychlo vezme.

2. Jste ready na sezónu

Když roztaje sníh a vyleze sluníčko, víte, že můžete vyrazit. Kolo už máte seřízené od ledna, takže vás nestresují dlouhé čekačky v cykloservisech. Každý slunečný den můžete trávit v sedle.

3. Šetříte peníze

Dva nejpopulárnější servisní balíčky, tzv. střední a velký servis, jsme od 24. 10. 2022 do 28. 2. 2023 zlevnili. Střední servis vám mimo sezónu uděláme za 599 Kč, velký servis vás přijde na 999 Kč, tedy o 600 kč levněji než běžně. Více o cenách a servisních podmínkách se dočtete zde.

 

Online rezervace servisuServis Mojekolo

 


 

Přečtěte si:

6 věcí Sevis Uskladnění