21. 4. 2021

Českem nejen za sportem: Nový pořad s Evou Samkovou a koly Ghost a Lapierre

Už ve čtvrtek 22. 4. 2021 ve 21:00 na ČT2 startuje nový pořad "Českem nejen za sportem", ve kterém nás snowboardistka a dvojnásobná olympijská medailistka Eva Samková spolu s Tomášem Krausem, bývalým českým reprezentantem ve skikrosu a alpském lyžování, provedou po krásách Česka. V 8 dílech budou českou krajinou putovat pěšky, na longboardu a hlavně na horských kolech Ghost a Lapierre.

 

Nový pořad České televize

 

Kde a kdy pořad sledovat?

První díl nás zavede do Karlovarského kraje, ve druhém budou Eva s Tomášem prozkoumávat Ústecký kraj, třetí díl je věnovaný Liberecku. V celkem osmi dílech by dvojice měla představit postupně celé Česko. Premiérový díl sledujte pravidelně každý čtvrtek od 21:00 na programu ČT2. Více informací o pořadu se dozvíte zde.

 

Eva samková, Tomáš Kraus a kola Ghost a Lapierre Eva Samková jezdí na kolech Ghost

 

Koncept nového pořadu

Druhá řada sportovního, adrenalinového, gastronomického a poznávacího cestopisu "Českem nejen za sportem" navazuje na první sérii "Alpami nejen za sněhem". V nové sérii vystřídá alpskou zimu české léto a tomu také Eva s Tomášem přizpůsobují své aktivity. Lyže vymění za horská kola Ghost a Lapierre, snowboard za longboard a túry na skialpech za pěší nordic walking túry. Do jakých dalších aktivit se hlavní aktéři pustí, sledujte ve čtvrtky na ČT2.

 

Eva Samková a Tomáš Kraus na kolech Ghost a Lapierre Tomáš Kraus na kole Lapierre

 

Ghost Evy Samkové

Eva si u nás v Mojekolo minulý rok vybrala zbrusu nové kolo na tréninky. Sáhla po celoodpruženém modelu Ghost SLAMR a my jsme jí ho “vytunili” několika komponenty, které se nám v týmu Mojekolo perfektně osvědčily. Na čem přesně se teď Eva v televizi prohání Českem? Přečtěte si v tomto článku.

 

Zdroj foto: Web pořadu Českem nejen za sportem

 


 

Psali jsme o kolech slavných:

 

Zaostřeno na kolo Evy Samkové Zaostřeno na kolo Damjana Siriškiho Zaostřeno na kolo Anne Terpstrové