5. 5. 2022

Adidas: Sportovní sluneční brýle, které obstojí při všech venkovních aktivitách

Sluneční brýle s ikonickými třemi pruhy nabízí spolehlivou ochranu zraku, skvělé odvětrání a pohodlí při nošení a pořídit si je teď můžete i na Mojekolo. Skladem máme aktuálně řadu Sport, ale sortiment brzy rozšíří i stylovky z řady Originals s původním retro trojlístkem ve znaku.

 

AdidasAdidas

 

Styl, všestrannost a pohodlí

Řada Sport míří na sportovně založené jedince a dělí se na 3 kategorie: stylové Active, všestranné Performance a výkonnostní Competition.

— Active: Technologie a styl

Brýle z této kategorie lze nosit v každé situaci. Nabízí ty nejoblíbenější tvary obrouček a jsou dokonalou kombinací výkonu a stylu. Pohodlné, odolné a módní. Active obroučky se osvědčí při sportu i po něm. Mají dobré odvětrání, aby se skla nemlžila, a flexibilní rám, který se přizpůsobí hlavě.

 

AdidasAdidas

 

— Performance: Technologie a všestrannost

Systém provzdušňování v kombinaci s lehkým a pružným obloukovým rámem TR 90 a nastavitelnými nosními polštářky zaručují pohodlné nošení. Tyto brýle vám při aktivitě zajistí, abyste se mohli plně soustředit pouze na výzvu, která stojí před vámi. Samozřejmostí jsou nastavitelné nosní polštářky a vyměnitelná optika.

 

AdidasAdidas

 

Competition – Technologie a pohodlí

Nejvyšší kategorie Competition je díky pokročilému systému odvětrávání dokonale vhodná pro všechny druhy sportu, zatímco rychlý výměnný systém čoček a nastavitelné nosní polštářky brýlí poskytují dodatečné pohodlí pro jasné vidění za každé situace.

 

AdidasAdidasAdidas

 


 

Čtěte taky:

Jak se obléct na kolo Běh a outdoor Základní výbava na dojíždění