29. 4. 2022

Běh a outdoor: Nově v nabídce Mojekolo

V Mojekolo milujeme pohyb ve všech podobách. Když nejezdíme na kole, běháme nebo chodíme po horách. Proto rozšiřujeme sortiment o disciplíny, které jsou nám cyklistům blízké. Zcela novou kategorií v e-shopů je teď Běh s nabídkou bot a sportovního oblečení a rozšíření se dočkala i kategorie Outdoor s turistickými holemi, botami, batohy, krosnami, karimatkami, spacáky a dalším outdoorovým vybavením.

 

Běh a Outdoor v e-shopu i na prodejnách

Hlavně běžce budou zajímat značky Inov8 a Craft, jejichž boty a oblečení postupně naskladňujeme. Pro milovníky horské turistiky a kempaře pak máme v nabídce oblečení Ortovox, Mountain Equipment nebo Craft, stany Coleman, spacáky Pinguin a Mountain Equipment, batohy a krosny Vaude nebo špičkové turistické boty Scarpa.

 

KravařeKravaře

 

Kompletní nabídku běžeckého a outdoorového vybavení si můžete prohlédnout v našem e-shopu a ty nejlepší kousky dostaly prostor i v kamenných prodejnách v Kravařích, Ostravě a na Mlýnské v Brně. Zboží si tam můžete osahat, vyzkoušet a odnést domů, případně doobjednat v potřebné velikosti či barvě.

A pokud to do těchto tří prodejen máte daleko, objednejte si nezávazně zboží k vyzkoušení (klidně i ve více velikostech) na jinou kamennou prodejnu Mojekolo. Stačí při objednávání v e-shopu zadat osobní vyzvednutí a platbu v hotovosti při převzetí. Na prodejně si v klidu vyzkoušíte objednané velikosti a zaplatíte jen tu, která vám perfektně sedne. Doručení na pobočku je samozřejmě zdarma.

 

BěhOutdoorOutdoor a běh na Mojekolo

 

Objednávat běžecké i outdoorové zboží teď můžete pohodlně i na Slovensku. V polovině dubna jsme spustili e-shop Mojekolo.sk, abyste mohli nakupovat v eurech a nepřipláceli za přeshraniční dopravu.