20. 2. 2024

VIDEO: Sháněla jsem léky ve vesnicích, kde nebyl ani chleba, vzpomíná na závody 2023 Peggy Marvanová

Loni v květnu si u nás nejlepší česká ultramaratonská cyklistka Peggy Marvanová vyzvedávala nové kolo. Už o dva týdny později na něm mezi ženami vyhrála Trans Balkan Race a 1 330 km dlouhý závod dojela celkově čtvrtá. O dva měsíce později slavila Peggy podruhé. Na 1 880 km dlouhém Silk Road Mountain Race 2023 v Kyrgyzstánu se podělila o prvenství v ženské kategorii s kolegyní z Francie. Jak na tyhle zážitky Peggy vzpomíná a co ji čeká v roce 2024? Poslechněte si v rozhovoru.

 

 

Další videa sledujte na našem YouTube kanálu Mojekolo. Věnovat se budeme všem tématům, která každý cyklista dříve nebo později řeší. Zpovídat budeme i další osobností, které mají k cyklistice co říct.

 


 

Mohlo by vás zajímat:

Zaostřeno na kolo Peggy Marvanové: "Je to vysněný kolo už od základu"

Zaostřeno na kolo Peggy Marvanové: "Je to vysněný kolo už od základu"

"Dneska je nejlepší den v roce. Dneska jsem si vyzvedla své nové kolo," řekla v úvodu našeho rozhovoru ambasadorka Mojekolo Peggy Marvanová. Ultramaratonská cyklistka a vítězka nejextrémnějších bikepackingových závodů světa si pro svůj nový bike přijela do Kravař na naši prodejnu, takže jsme ji poprosili o menší bike-check.

VIDEO: Bikepacking je tak trochu bizár, říká Peggy Marvanová o svých výpravách

VIDEO: Bikepacking je tak trochu bizár, říká Peggy Marvanová o svých výpravách

Markéta 'Peggy' Marvanová je nejlepší ultramaratonskou cyklistkou v Česku. Má na kontě výhry z nejdelšíh MTB závodů světa a letos další "zlatou" z Trans Balkan Race. Když si u nás byla pro svůj nový bike Lapierre ProRace CF 8.9, trochu jsme ji vyzpovídali. Jak se balí na bikepacking, co je její závodní výhoda, v čem jsou její výpravy tak torchu bizarní a jaké má plány na letošní sezónu, se dozvíte v tomto videu.

Překvapivý zvrat přinesl Peggy Marvanové vítězství na Silk Road Mountain Race

Překvapivý zvrat přinesl Peggy Marvanové vítězství na Silk Road Mountain Race

Překvapivý zvrat a krásné sportovní gesto přinesl letošní závod Silk Road Mountain Race 2023. Na trase dlouhé 1 880 km se naše ambasadorka Peggy Marvanová a francouzská jezdkyně Nathalie Baillon několikrát vystřídaly na vedoucí pozici, nakonec v čase 8 dní, 16 hodin a 18 minut protly cílovou čáru společně a o prvenství se podělily.