5. 2. 2024

Zvětšená pardubická prodejna otevírá 5. 2. 2024 s akcí Helma ke kolu zdarma

Pardubická prodejna se v uplynulém týdnu přestěhovala do sousedních prostor v rámci budovy, aby vám od 5. 2. 2024 nabídla větší prodejní plochu, větší servisní zázemí a tudíž i lepší obslužnost v rámci oprav a garančních prohlídek kol. V rámci uvítací akce pro vás kluci na prodejně nachystali akci Helma ke kolu zdarma.

 

Stěhování v rámci budovy

Novou pardubickou prodejnu najdete na staré známé adrese Labský Palouk 495/112, 530 09 Pardubice. Stěhování totiž proběhlo jen v rámci budovy do sousedních prostor. Prodejna Mojekolo v Pardubicích tak nově nabízí větší prodejní plochu a více kol, elektrokol a doplňků skladem. Zvětšilo se i servisní zázemi, což znamená, že na garančky a servis můžeme přijmout více kol.

Naše prodejce, které znáte ze starých prostor, potkáte i v nové prodejně. Novinkou jsou vyhrazená stání přímo před vchodem, abyste měli kde parkovat, až si k nám přijdete vybírat nové kolo nebo elektrokolo. Jako bonus vám k němu do konce února 2024 dáme helmu zdarma.

 

Uvítací akce Helma ke kolu zdarma

Přijďte si k nám na rozšířenou pardubickou prodejnu pro nové kolo nebo elektrokolo a odjedete i s helmou Cratoni zdarma. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně. Akce platí pouze pro nákup kola či elektrokola v kamenné prodejně Pardubice do 29. 2. 2024 a nevztahuje se na objednávky uskutečněné v e-shopu www.mojekolo.cz.

 

Pardubice

 


 

Mohlo by vás zajímat:

Jak a podle čeho vybírat batoh na kolo?

Jak a podle čeho vybírat batoh na kolo?

Cyklistický batoh musí být především pohodlný a praktický. Faktorů, které mají vliv na to, jestli se vám s ním bude dobře jezdit, je ale mnohem víc. Pojďme se tedy podívat, jak a podle čeho vybrat ideální batoh na kolo.

Základní výbava na vyjížďku aneb 12 věcí, které se vyplatí vozit na kole

Základní výbava na vyjížďku aneb 12 věcí, které se vyplatí vozit na kole

Počasí je letos dost proměnlivé, ale příležitostí k ježdění už bylo dost. Aby kolo bylo radost a ne starost, a aby vás nezastavila nečekaná porucha nebo náhlá změna počasí, sepsali jsme 12 věcí, které se vyplatí vozit na kole.

6 věcí, kterými si ničíte kolo a třeba o tom ani nevíte

6 věcí, kterými si ničíte kolo a třeba o tom ani nevíte

V servise i během vyjížděk nás často zarazí, jak si někteří cyklisté (nevědomky, nebo z lenosti) svoje kolo dobrovolně ničí. Tady je 6 nejčastějších věcí, které vašemu kolu neprospívají a zkracují jeho životnost. Uvědomělý jezdec se jim vyhýbá. Hřešíte vy?