25. 4. 2022

Vydražené kolo Evy Samkové putovalo do Brna, peníze z aukce dětem z Klokánku

4. 4. 2022 těsně po 20. hodině se na aukčním portálu Aukro strhl rozhodující souboj o kolo Evy Samkové, které Mojekolo do dobročinné aukce věnovalo. Nejvyšší příhoz pana Tomáše Kokny z brněnské realitní kanceláře REAL SPEKTRUM a.s. měl hodnotu 71 000 Kč a tuto částku jsme jako organizátor aukce věnovali dětem z brněnského Klokánku.

 

Evino kolo putovalo do Brna

Předmětem charitativní dražby bylo kolo Ghost Slamr 9.9 LC, na kterém od podzimu 2019 jezdila Eva Samková. Aukce odstartovala na aukčním portálu Aukro už 25. března, ale rozhodující souboj se odehrál až 4. dubna těsně před koncem aukce. 

Celoodpružené kolo Ghost se nakonec podařilo vydražit panu Tomáši Koknovi, který svým příhozem 71 000 Kč přebil ostatní účastníky a stal se novým majitelem kola. Předání kola proběhlo koncem dubna v naší brněnské prodejně Mojekolo. Nový majitel mu pak našel čestné místo přímo v sídle své firmy.

 

Eva Samková a její koloPředání kola Evy Samkové novému majiteli

 

Šek pro brněnský Klokánek

Podle pravidel aukce měl vydražitel možnost vybrat si jedno z celkem 15 zařízení Klokánek, které výtěžkem z aukce podpoří. Pan Kokna se jako správný lokální patriot rozhodl pro brněnské zařízení a tak jsme vedení Klokánku Brno oficiálně předali šek na 71 000 Kč.

 

Předání šeku brněnskému KlokánkuPředání šeku brněnskému Klokánku

 


 

Podívejte se, na čem jezdí Eva Samková

Gravel Evy Samkové Slamr Evy Samkové