Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  12. 10. 2022

Pomohli jsme roztočit kola pro Fenix a získali řád hrdého Fenixe

Překonejte sami sebe a roztočte kola pro dobrou věc! Tak znělo hlavní heslo dobročinného virtuálního cyklozávodu, který pod taktovkou neziskové organizace ParaCENTRUM Fenix probíhal ve dnech 3.-17. září 2022. Po tuto dobu závodníci sbírali kilometry do svých oblíbených aplikací. Ti nejlepší pak od Mojekolo a dalších sponzorů dostali hodnotné věcné ceny. Výtěžek ze startovného byl použit na rehabilitaci klientů po poškození míchy.

 

Jezdilo se od 3. do 17. 9. 2022

Symbolický start virtuálního závodu proběhl 3. září 2022 na cyklostezce u nákupního centra Olympia Brno. Pak už bylo na účastnících, aby si zaznamenávali vyjížďky a sbírali kilometry do aplikace. Jezdit se mohlo na kole, koloběžce, handbiku, vozíku s přídavnými kolečky, individuálně nebo v týmu, ale hlavně kdykoliv a kdekoliv! Na nejaktivnější účastníky pak v pomyslném cíli čekaly věcné ceny.

 

Roztoč  Roztoč

 

Závodníků bylo letos celkem 123 a bylo to zábavné, ale zároveň napínavé od startu až do samotného cíle. Pro ParaCENTRUM Fenix závodníci celkem ujeli 25 737 km na 692 projížďkách, na kterých strávili 1 824 hodin. Účastníci a partneři akce tak spolu přispěli na dofinancování rehabilitací klientů ParaCENTRA Fenix částkou 113 050 Kč.

 

Mojekolo má Řád hrdého Fenixe

Letošní druhý ročník jsme podpořili věcnými cenami. Pro nejlepší juniorské závodníky jsme do závodu věnovali helmy, světla a brašničky na kolo. Organizátoři nás za to odměnili Řádem hrdého Fenixe a poslali nám památeční diplom. Děkujeme a vítězům gratulujeme!

 

Řád

 


 

Mohlo by vás zajímat:

DPNK Aukce Zapni světlo