2. 8. 2021

Outdooractive: Jedna aplikace, tisíce ověřených cyklovýletů

Internetová a mobilní aplikace Outdooractive vám pomůže vyhledat a naplánovat trasy pro více než 30 outdoorových aktivit, včetně cyklistiky. S kódem MOJEKOLO8 teď získáte slevu 10 € na roční předplatné plné verze aplikace PRO a PRO+.

 

Outdoorová aplikace nejen pro cyklisty

Velkou výhodou aplikace Outdooractive je fakt, že appka funguje celosvětově a veškerý obsah je buďto přeložen do češtiny, nebo jej lze přeložit pomocí strojového překladu. Jde tedy o dobrý nástroj pro plánování cyklodovolené v česku i v zahraničí.

Outdooractive nabízí tisíce ověřených cyklovýletů po celém světě. Pokud si z nabídky nevyberete, můžete si naplánovat trasu vlastní. Při plánování tras stačí zvolit typ aktivity, výchozí/koncový bod a místa, která chcete navštívit a aplikace automaticky vytvoří adekvátní trasu (cyklostezky, cesty sjízdné na kole), zobrazí, výškový profil, typ povrchu i odhadovaný čas. K uskutečněné trase lze přidat fotografie, videa, popis a zveřejnit ji jako výlet pro ostatní uživatele. Výhodou je i zobrazení informací o typu povrchu. Můžete si tak vybrat, zda chcete jet spíše po asfaltu, nebo po lesní cestě.

Vyhledávač tras nabízí možnost podrobného filtrování obsahu, od silniční cyklistiky, mtb, dálkové cyklistiky, přes cyklovýlety vhodné pro rodiny s dětmi, trasy s možností občerstvení a ubytování. Při nalezení trasy si lze prohlédnout fotografie a videa, mapu, předpověď počasí a doporučené vybavení (chrániče pro mtb apod).

 

Outdooractive app

 

Další funkce

V mapě lze také najít zajímavá místa k navštívení a přidat je do své trasy. V mapě lehce naleznete regiony vybavené nabíjecími stanicemi pro elektrokola a v neposlední řadě také všechny prodejny a servisy Mojekolo, takže o vás bude při vašich dobrodružstvích maximálně postaráno.

Zajímavá je i funkce sledování, která během cesty zaznamenává vaši trasu a lze ji tedy společně s fotografiemi snadno sdílet a zveřejnit jako výlet pro ostatní uživatele platformy. Ve verzi Pro+ si můžete vytvořit 3D letové video s průběhem celého výletu.

Outdooractive nabízí i možnost přijímat různé výzvy (challenges), které zahrnují jak klasickou cyklistiku, tak mtb disciplíny. Splněné výzvy se zobrazují na osobním profilu.

Aplikace lze používat v základní verzi zdarma, nicméně placené verze Pro a Pro+ nabízejí kromě prémiového obsahu a funkcí, jako je například vyhledávání ostatních členů skupiny, 3D náhled trasy, 3D letová videa, vrstvy mapy s turistickými trasami. Ve verzích Pro a Pro+ lze stáhnout mapu výletu do mobilu, aplikace tak bude fungovat v oblastech bez dostupného připojení k internetu. Trasu lze stáhnout také do chytrých hodinek.

 

Aplikace OutdooractiveAplikace OutdooractiveAplikace OutdooractiveAplikace Outdooractive

 

Sleva pro klienty MOJEKOLO

Verze aplikace PRO a PRO+ se všemi funkcemi teď můžete mít se slevou ve výši 10 €. Stačí při registraci uplatnit slevový kód MOJEKOLO8 a levnější roční předplatné je vaše.

 

Kod na slevu Outdooraktiv

 


 

Čtěte také:

Cyklodovolená Základní výbava pod stan