6. 3. 2023

Novinka od Continental: AllSeason TR je nejodolnější verzí pláště Grand Prix 5000

Potěšit všechny silničáře má nejnovější plášť z dílny Continental. Grand Prix 5000 AllSeason TR je navržen tak, aby posunul zážitek z jízdy na vyšší úroveň. Je to nejodolnější verze Grand Prix 5000, kterou kdy v Continentalu vyrobili.

 

Jaký je nový Grand Prix 5000 AllSeason TR?

Plášť měl svou oficiální premiéru teprve nedávno na závodu Strade Bianche 2023. Ten bojuje o zařazení mezi klasické monumenty. Gravelové úseky tvořené typickou jemnou bílou šotolinou v celkové délce 63 km byly tou pravou zkouškou pro novinku od Continentalu

 

ContinentalContinental


— Odolnost a hmotnost

Plášť Continental Grand Prix 5000 AllSeason TR je speciálně navržen tak, aby fungoval v náročných podmínkách a poskytl jezdci větší jistotu, kterou potřebuje k ujetí velké porce kilometrů. S počáteční hmotností pouhých 250 g pro šířku 25 mm je plášť Grand Prix 5000 AS TR velmi lehký, přesto poskytuje výjimečnou odolnost a výdrž.

— Rozměry

Dodává se v rozměrech od 25-622 do 35-622, takže je vhodný pro širokou škálu použití, včetně závodního, tréninkového nasazení, nebo jen při dojíždění do zaměstnání.

— Technologie

• Black Chilli Compound — směs zvyšující přilnavost
• Vectran Breaker — zvýšení odolnost proti průrazu
• LazerGrip — zlepšuje schopnost zatáčet

— Varianty

Plášť je dostupný ve dvou barevných variantách s černou a béžovou bočnicí. Specialitou černé verze je černý reflexní pruh, který rapidně zvyšuje viditelnost po osvícení světly aut a zároveň nenarušuje design kola.

 

Continental Grand Prix 5000Continental Grand Prix 5000Continental

 


 

Přečtěte si:

Jan Hruška Cyclus Tools LOOK