16. 4. 2024

Mojekolo na Prague Bike Festu: Přijďte k nám otestovat nejnovější kola

Největší cyklistický festival Prague Bike Fest se uskuteční ve dnech 27. a 28. 4. 2024 na pražském výstavišti a my tam samozřejmě nemůžeme chybět. Ve stánku Mojekolo nachystáme testovací flotilu kol, abyste se mohli projet na nejnovějších modelech kol a elektrokol z naší nabídky.

 

Mojekolo na Prague Bike Festu

Prague Bike Fest je opravdový cyklistický svátek, takže ani my tam nemůžeme chybět. V testovací zóně na Výstavišti Praha rozložíme Mojekolo stánek s flotilou testovacích kol. Celé dva dny tak budete mít možnost otestovat a osahat si nejnovější kola z nabídky Mojekolo.

Těšit se můžete na celoodpružený XC stroj Ghost Lector FS, na kterém holky z Ghost Factory Racing suverénně vyhrály letošní Cape Epic. K vidění bude i namakaný e-bike Path Riot se svým neelektrickým dvojčetem Riot, nebo gravel Asket. Kanadské Norco budou reprezentovat testovací modely Sight nebo Fluid. Český Pells pak ve svém vlastním stánku nabídne k testování třeba celoodpružený Duke FS, all mountain mašinu Tarpan nebo čistokrevný gravel Raw.

Výše zmíněné značky budou mít i svá stanoviště přímo na výstavní ploše, takže Prague Bike Fest bude skvělou příležitostí, prohlédnout si sortiment z Mojekolo pěkně naživo a zblízka. Kromě stánků a testovací zóny se můžete těšit na bohatý doprovodný program, v jehož rámci vystoupí i náš ambasador a biketrialista Damjan Siriški.  V plánu je u spousta workshopů, besed nebo společných vyjížděk.

 

Prague Bike Fest

Více info na webu akce: www.praguebikefest.cz

 


 

Zajímavé čtení:

Dámy z Ghost Factory Racing ovládly Cape Epic. Fini na Lapierre skončil druhý

Dámy z Ghost Factory Racing ovládly Cape Epic. Fini na Lapierre skončil druhý

Cape Epic je považován za nejslavnější a zároveň nejtěžší etapový MTB závod na světě. Letošní jubilejní 20. ročník zcela ovládly dámy z Ghost Factory Racing Teamu a 8 vyhranými etapami si zajistily celkové prventsví v kategorii UCI Women. Dánský jezdec Sebastian Fini na Lapierre skončil druhý v kategorii UCI men.

Zaostřeno na bike Anne Terpstry, vítězky Cape Epic 2024

Zaostřeno na bike Anne Terpstry, vítězky Cape Epic 2024

Formaci Ghostu se v letošním Cape Epicu dařilo. Málokdo má na svém kontě vyhraných osm z osmi etap a to se letos dvojici Anne Terpstra a Nicole Koller podařilo. Nemalou měrou se na tom podílel samozřejmě také zvolený materiál, který si nyní krátce představíme v podání biku Anne Terpstry. Tento bikecheck vyšel původně na mtbs.cz. Se svolení autorů textu a fotografií článek sdílíme.

Slavík na Ghost zpátky na bedně! Po smolném Chile bral v Mexiku bronz

Slavík na Ghost zpátky na bedně! Po smolném Chile bral v Mexiku bronz

Tomáš Slavík se vrátil na stupně vítězů. Při druhém kole světové série Red Bull Guanajuato Cerro Abajo v Mexiku získal bronzovou medaili! V neskutečně dramatickém a těsném závodě Slavík vybojoval 3. místo a zlepšil si náladu po technickém problému v předchozím kole v Chile! Skvělý a zasloužený comeback!