Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  9. 7. 2021

Kravaře: Servis navýšil kapacity. Kola přijímáme bez předchozího objednání

Dobrá zpráva pro cyklisty z Moravskoslezského kraje – navýšili jsme kapacity našeho kravařského cykloservisu, takže k nám kolo nebo elektrokolo můžete dovézt bez předchozího objednání. Bicykl vám prohlédneme, seřídíme a opravíme, abyste mohli v klidu sbírat další kilometry.

 

Servis v Kravařích bez objednání

Na servis se často zapomíná, nebo na něj před dovolenou nezbývá čas, a kolo pak místo radosti přináší starosti. Jízdní kolo si můžete nechat seřídit ve všech 9 prodejnách MOJEKOLO v ČR, ale jen v Kravařích se aktuálně nemusíte předem objednávat. Stačí přijet a kolo či elektrokolo u nás nechat. Při převzetí si řekneme, jak dlouho bude oprava trvat, a až bude váš dvoukolový přítel připraven k akci, kontaktujeme vás. Kravařský servis najdete na adrese Štěpánkovická 950/23 jen 15 minut autem z Opavy a asi 25 minut z Ostravy. Na této stránce zjistíte, kudy k nám.

 

Jak si zařídit servis v ostatních prodejnách?

V ostatních prodejnách MOJEKOLO stále držíme plánovací kalendář, takže na servis je třeba se objednat – osobně, e-mailem nebo po telefonu. Stačí si zde vybrat preferované servisní místo a spojit se s námi. Před odevzdáním kola na servis ho prosím očistěte od hrubých nečistot, abychom mohli všechny díly pořádně promazat, ošetřit, seřídit a zkontrolovat.

 

Servis jízdních kol v Kravařích

 


 

Další čtení pro cyklisty:

Příprava kola na sezonu Jak se nechovat na cyklostezkách Půjčovna kol, e-kol a nosičů