22. 1. 2024

EVOC – Inovativní batohy, ledvinky a tašky nově v nabídce

Produkty značky EVOC, která je známá svým inovativním přístupem a zaměřením na ochranu a funkčnost, teď najdete i v nabídce Mojekolo. Firma EVOC vzešla z lásky k horským sportům, dobrodružství a cestování. Značku, jejíž název vychází ze slovního spojení 'Evolution Concepts', založil bývalý profesionální freeride snowboardista Holger Feist, aby vytvořil produkty s vysokou mírou ochrany a kvality. Takové, které sám na trhu bezúspěšně hledal.

 

EVOCEVOCEVOC

 

Hlavní přednosti produktů EVOC

EVOC je známý pro své vysoce kvalitní sportovní batohy, tašky a zavazadla. Důraz je u nich kladem jak na ochranu člověka, tak i přepravovaných věcí. Každý produkt od EVOC je spojením funkčnosti a stylu. Batohy EVOC nabízí vždy bezkonkurenční pohodlí a ergonomii a v nabídce najdete i řadu produktů s integrovanou ochranou zad LITESHIELD.

 

 

Příběh značky EVOC

Příběh značky se začal psát už v roce 1999 a u zrodu prvního produktu stála náhoda, přesněji nehoda. Při natáčení freeridového videa strhla Holgera Feista lavina a jeho vlastní lavinová lopata, kterou měl tehdy v batohu, mu poranila záda. Tak vznikl nápad na batoh s integrovaným chráničem páteře a první produkt EVOC byl na světě.

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:

TEST: Bunda Kilpi Rayen – nic neváží, přesto skvěle chrání

TEST: Bunda Kilpi Rayen – nic neváží, přesto skvěle chrání

Perfektně skladnou bundu Kilpi Rayen pro nás testovala Monika Stejskalová, loňská vítězka B7. Nízká hmotnost, dobrá skladnost, 100% větruvzdornost a lehká vodoodpudivost, to jsou vlastnosti, které v testu Monika vyzdvihuje. Jaká ještě je bunda Kilpi Rayen?

TEST: Boty INOV-8 Trail Talon 235 a 100 km chůze za den

TEST: Boty INOV-8 Trail Talon 235 a 100 km chůze za den

Sto kiláků za den v botách INOV-8 Trail Talon 235, tolik má za sebou manager prodejen Mojekolo Marcel, který se v červnu vydal na dálkový pochod Brněnské vokruch vokolo Štatlu. Jak se mu v botách šlapalo, zhodnotil v krátké recenzi.

TEST: Světlo Knog Blinder 900 je spolehlivý společník na noční ježdění

TEST: Světlo Knog Blinder 900 je spolehlivý společník na noční ježdění

Krátké zimní dny si žádají pořádné světlo na kolo a letošní novinka KNOG Blinder 900 se aspoň papírově jeví jako ideální volba. Jak si vede v praxi při nočním ježdění, testoval markeťák Mojekolo.sk a bývalý Mistr EU v cyklotrialu Martin.