Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  10. 2. 2022

Dresy Mojekolo od Santini: Oblečení, které obstojí i na Tour de France

Italský výrobce cyklistického oblečení Santini je už dlouhá léta partnerem největších cyklistických závodů světa. Loni se spojil s Tour de France, aby dodal trikoty nejlepším jezdcům planety, a letos šije dresy i pro Mojekolo. Vlastní řadu produktů jsme totiž pro rok 2022 rozšířili o špičkové dresy "MOJEKOLO by Santini". Za zvýhodněnou cenu si tak můžete pořídit profi pánský i dámský dres s kraťasy, který by obstál i na "Staré dámě".

 

Dresy Mojekolo by Santini

Pánský dres MITO

MITO je závodní dres z prodyšných materiálů Kenobi a Shatung, který se hodí především na jarní a letní ježdění. Střih typu Slim Fit dobře obepíná tělo a zaručuje bezchybnou aerodynamiku. Celorozepínací dres s krátkým rukávem a nižším límečkem má vzadu 3 kapsy a reflexní prvky. Spodní lem dostal elastický silikonový pás, aby se dres při šlapání na zádech neshrnoval. 

Dres MITO stojí běžně 109 EUR (asi 2 690 Kč). V designu Mojekolo je dostupný za zvýhodněnou cenu 1 590 Kč. Za speciální cenu jsou k němu dostupné i cyklistické kraťasy Santini Viper s grafikou Mojekolo. Ty mají perforované šle, pohodlnou vložku C3 a elastický lem nohavic.

 

Dresa Santini MojekoloKratasy Santini MojekoloDres MojekoloDres Mojekolo

 

Dámský dres TONO

Dres TONO má přiléhavý Slim Fit střih a přední část z ultralehkého materiálu Think Opaco. Boční panely a záda jsou ušité z lehké a prodyšné Taro síťoviny, takže se dres pefektně hodí do horkých dní. Tři zadní kapsy doplňuje ještě čtvrtá zipem uzavíratelná kapsička. Reflexní prvky jsou pak u Santini dresů samozřejmostí. Za dámský dres TONO v Mojekolo designu zaplatíte o 809 Kč méně než za stejný dres z běžné Santini kolekce.

Za zvýhodněnou cenu jsou k dámskému dresu dostupné i kraťasy Santini TONO v Mojekolo designu. Kraťasy z kompresní tkaniny Thunderbike Power mají perforované šle, přiléhavý střih, elastický lem nohavic a superpohodlnou GILEVO vložku s gelovým jádrem Twist.

 

Dres Mojekolo dámskýKratasy MojekoloDres Mojekolo dámskýDres Mojekolo dámský

 


 

Čtěte také:

TdF+Santini Batohy Mojekolo Filtry na webu MK