24. 5. 2021

U Cratoni máte novou helmu za polovinu v případě poškození té staré

Pořídili jste si helmu Cratoni? V tom případě si pečlivě uschovejte účtenku. Kromě standardní 2leté záruky vám německá značka Cratoni nabízí náhradu v případě nenávratného poškození helmy. Pokud to při pádu přilba odnese, pošle vám Cratoni novou za polovinu její maloobchodní ceny.

 

Program Crash Replacement Warranty – výměna v případě poškození

Pro Cratoni je prioritou číslo jedna, abyste na kole měli vždy dobře chráněnou hlavu. Proto svým zákazníkům nabízí možnost výměny poškozené helmy Cratoni. Pokud je po pádu vaše helma na odpis, připravte si účtenku, poškozenou přilbu, navštivte naši prodejnu Mojekolo nebo zavolejte na infolinku a využijte program Cratoni Crash Replacement Warranty.

Vyplníme spolu online formulář, přiložíme fotku poškozené helmy, doklad o nákupu, záruční list, základní info o modelu, který máte, a údaje odešleme výrobci. V Cratoni pak nárok na výměnu posoudí a stejný model přilby vám pošlou s až 50% slevou z doporučené maloobchodní ceny. Program náhrady Cratoni Crash Replacement Warranty lze využít po dobu 3 let od pořízení helmy a platí vždy jen pro prvního majitele.

Výměnu poškozené helmy si můžete zařídit i sami z pohodlí domova. Stačí najet na web výrobce, vyplnit formulář a zaslat ho na e-mail reklamace@schindler.cz.

 

Helmy CRATONINěmecké helmy Cratoni

 


 

Čtěte také:

Jak vybrat helmu na kolo? 12 věcí, které se vyplatí vozit na kole Jak zamykat kolo?