5. 5. 2023

SKS Infinity: Univerzálně nastavitelný nosič na všechny typy kol

Novinka z dílen SKS Germany – hliníkový nosič Infinity Universal – nabízí neomezené možnosti všem, kteří chtějí na kole přepravovat menší náklady. Univerzální nosič s nastavitelnými rameny bude pasovat jak na běžné hardtaily, tak na celoodpružená kola a elektrokola.

 

Všestranný nosič pro všechny typy kol

Chytrá stavba nosiče SKS Infinity Universal vám umožní přizpůsobit ho jakékoliv geometrii rámu. Stačí uvolnit pár šroubů a sklon i výšku si individuálně nastavíte podle svého kola. Pak už ho stačí připevnit k rámu.

 

SKS InfinitySKS Infinity

 

Jednoduchý upínací systém pracuje s odolnými nylonovými popruhy, které po utažení dodatečně zafixujete bezpečnostními šroubky. Nosič díky tomu spolehlivě drží na sedlových vzpěrách hardtailů, celopér i elektrokol.

 

SKS InfinitySKS InfinitySKS Infinity

 

Rychlé nacvaknutí brašny

Adaptérová deska "MIK", která je součástí nosiče, umožňuje velmi snadné připevnění brašen se systémem MIK. Jednu takovou nabízí i SKS. Brašnu SKS Infinity Topbag lze jedním pohybem nacvaknout na nosič. Připevnit k nosiči pak můžete i postranní brašny. Samotný nosič uveze až 12 kg nákladu, ale není vhodný pro přepravu dětských sedaček.

 

SKS InfinitySKS Infinity TopbagSKS Infinity

 

Klíčové vlastnosti nosiče SKS Infinity Universal:

– individuální nastavení výšky a sklonu ramen nosiče
– jednoduchý montážní systém
– kompatibilita s téměř každým rámem
– deska MIK pro upevnění brašny na jeden klik
– chytré příslušenství k nosiči
– hliníková konstrukce
– hmotnost 1 kg
– nosnost 12 kg

 

Volitelné příslušenství

Brašna SKS Infinity Topbag vznikla speciálně pro nosič Infinity. Tašku o celkovém objemu 7 litrů lze rychlým pohybem nacvaknout do MIK adaptéru a stejně rychle i sundat. Má polstrovaný ramenní popruh, aby se dala pohodlně přenášet. Uložené cennosti tak nemusíte vytahovat ani nechávat bez dohledu, když kolo zůstává venku ve stojanu. Jednoduše si celou brašnu vezmete s sebou. Lepené švy a velká vnitřní kapsa s rolovacím uzávěrem jsou zárukou toho, že se k vašim věcem nedostane voda.

 

SKS Infinity TopbagSvětli SKS InfinityBlatník SKS Infinity

 

Na nosič si můžete připevnit ještě USB nabíjecí zadní světlo Infinity Rearlight. Nabízí technologii COB LED, 30 lumenů a montuje se do speciálního adaptéru (je součástí balení), případně gumovými úchyty na sedlovku. Upozornit ale musíme, že v Německu je blikání na kolech zakázáno, takže toto světlo nedisponuje blikacím režimem.

Celek pak můžete doplnit blatníkem SKS Infinity Mudguard, který ochrání před nečistotami jak brašnu, tak vaše záda. Blatník je dostupný ve dvou šířkách (56 a 75 mm), má antikorozní vrstvu a do páru si můžete dokoupit i jeho přední variantu. Infinity od SKS je prostě šikovný ekosystém, ve kterém do sebe všechno krásně zapadá.

 

 


 

Mohlo by vás zajímat:

Kam s mobilem na kole? Alarm na kolo Knog Scout Bikepacking