15. 3. 2024

Prodejna Praha-Záběhlice se mění na výdejní místo. Servis zůstává v provozu

Pobočka v pražských Záběhlicích už nám po letech začala být malá, proto od pondělí 18. 3. 2024 uzavíráme její prodejní část. V provozu zůstane jen servis, který bude sloužit i jako výdejní místo vašich e-shopových objednávek.

 

Prodejna končí, servis a výdejní místo zůstávají

S rozrůstající se nabídkou kol, elektrokol a výbavy pro outdoor, běh a zimní sporty nám v prodejně v Záběhlicích začínalo být trochu těsno, proto jsme se rozhodli stávající provozovnu uzavřít a najít větší a reprezentativnější prostory. Od 18. 3. 2024 tak na adrese Práčská 3315/8e najdete už jen servis kol. V servisu bude zároveň možné vyzvedávat e-shopové objednávky, takže o svoje oblíbené výdejní místo nepřijdete.

Už teď se těšíme, až vás v této části Prahy budeme moct pozvat do nové, větší a modernější prodejny. Do té doby můžete kola a ostatní cyklistickou výbavu vybírat online nebo osobně na Žižkově a ve Štěrboholech.

 

Zaběhlice

 


 

Další novinky

Otevíráme novou prodejnu v Brně. Od 15.3. pro vás máme helmu ke kolu zdarma

Otevíráme novou prodejnu v Brně. Od 15.3. pro vás máme helmu ke kolu zdarma

Třetí prodejna Mojekolo v Brně a 13. v Česku otevírá své brány 15. 3. 2024 a v rámci uvítací akce od nás ke každému zakoupenému kolu nebo elektrokolu dostanete helmu zdarma. Novou dvoupatrovou prodejnu nabitou vším, po čem cyklisté touží, najdete na adrese Heršpická 1029/11e.

Sezóna začíná. V prodejnách máme otevřeno i v soboty

Sezóna začíná. V prodejnách máme otevřeno i v soboty

V kalendáři je sice ještě zima, ale za okny už bují jaro. Proto letos zahajujeme sezónu s předstihem a od soboty 2. 3. 2024 startujeme víkendový provoz. Kamenné prodejny tak budou mít otevřeno každou sobotu od 9:00 do 12:00.