13. 3. 2024

Otevíráme novou prodejnu v Brně. Od 15.3. pro vás máme helmu ke kolu zdarma

Třetí prodejna Mojekolo v Brně a 13. v Česku otevírá své brány 15. 3. 2024 a v rámci uvítací akce od nás ke každému zakoupenému kolu nebo elektrokolu dostanete helmu zdarma. Novou dvoupatrovou prodejnu nabitou vším, po čem cyklisté touží, najdete na adrese Heršpická 1029/11e.

 

Nová prodejna Brno - Heršpická

V pátek 15. 3. 2024 otevíráme novou prodejnu Mojekolo. Na dvou patrech a stovkách metrů čtverečních najdete kola a doplňky značek Ghost, Lapierre, Norco, Pells a dalších, na které jste u nás zvyklí. Kromě prodejny jsme zde zřídili i servis a velkou výhodou jsou  vyhrazená stání pro vaše auta přímo před prodejnou. Naši novou prodejnu najdete na adrese Heršpická 1029/11e, Brno.

 

Herspicka

 

Helma ke kolu zdarma jen na Heršpické

Přijďte si k nám na Heršpickou pro kolo nebo elektrokolo a my vás vybavíme i špičkovou helmou Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete dle aktuální dostupnosti v prodejně. Akce platí pouze pro nákup kola v kamenné prodejně Brno - Heršpická do 30. 4. 2024 a nevztahuje se na objednávky uskutečněné v e-shopu www.mojekolo.cz.

 

Cratoni

 

V prodejně i online pak můžete využít i další výhodnou akci. Od 15. 3. do 14. 4. 2024 u nás s Home Creditem můžete nakupovat na splátky bez navýšení. Platbu do maximální výše 100 000 Kč si rozdělíte na 10 splátek a za zboží nepřeplatíte ani korunu. Obě uvedené akce je možné v prodejně kombinovat, takže helmu jako dárek dostane ke kolu na splátky i za hotové.