26. 2. 2024

Norco jezdkyně Gracey Hemstreet přepsala historii na Red Bull Hardline

Gracey Hemstreet se minulý týden zapsala do historie tím, že jako první žena dokončila trať na Red Bull Hardline v Tazmánii a mezi nejlepšími jezdci světa získala ocenění "Rider of the Week".

 

Red Bull Hardline

Red Bull Hardline je nejtěžší závod na horských kolech na světě, kde závodníci létí neskutečnou rychlostí dolů z kopce tím nejtechničtějším terénem rozděleným jen obrovskými gapy, masivními dropy a až 20m skoky. Závod je určen pouze pro pozvané a nejprogresivnější bikery na světě.

Letos mezi nimi byla i tovární jezdkyně Norco Gracey Hemstreet. Mladá riderka vstoupila do historie jako první žena planety, která trasu dokončila a svým výkonem si vysloužila ještě ocenění "Rider of the Week". Gratulujeme, Gracey.

Kompletní report ze závodu najdete na oficiálním webu Norco.

 

Gracey Hemstreet Norco
Norco
Norco
Norco
Norco

 


 

Související články:

Zaostřeno na kolo Damjana Siriškiho: "Norco Sight C2 je sen, který teď žiju"

Zaostřeno na kolo Damjana Siriškiho: "Norco Sight C2 je sen, který teď žiju"

Více než dva roky jsme pod Damjanovýma nohama vídali karbonový Norco Sight C3. Kolo mu tak přirostlo k tělu, že když přišel čas na nové, padla volba zase na Sight. Tentokrát si ale z Kanady poručil o úroveň výšší model s označením Norco Sight C2. Pojďme se podívat, jaký je.

Horské kolo roku 2022? Toto Norco, shodují se zahraniční recenzenti

Horské kolo roku 2022? Toto Norco, shodují se zahraniční recenzenti

Vždy na konci roku se zahraniční média snaží najít nejlepší horské kolo pro daný rok. Loni v prosinci bodovalo Norco a hned ve dvou anketách shráblo zlato. Poprvé v kategorii "Bike of the Year", podruhé jako "Value bike of the Year" čili kolo s nejlepším poměrem cena/výkon. Který full dostal zahraniční recenzenty?

VIDEO: Backflip na e-biku. Aleš Handzel na Norco Range VLT nezná limity

VIDEO: Backflip na e-biku. Aleš Handzel na Norco Range VLT nezná limity

Nic vás nezastaví. Na Norco Range VLT si můžete dělat, co budete chtít. Když se v bikeparku zastaví vleky, vyveze vás na kopec spolehlivě jako sněžná rolba. Dolů to pak můžete hrnout jako Aleš Handzel ve videu, jak ho zachytil Ondřej Grund. Enduro v hrabance? Není problém. Několikametrové přelety a krkolomné triky? Jasně, proč by ne. Nasedněte a leťte. Norco Range VLT znamená jízdu BEZ LIMITŮ. Nahoru i dolů.

"