Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  7. 11. 2022

Mojekolo už i na Slovensku: Otevřeli jsme novou prodejnu v Bratislavě

První na Slovensku je kamenná prodejna Mojekolo Bratislava - Ružinov, kterou jsme pro vás 7. 11. 2022 otevřeli. Naši novou bratislavskou prodejnu najdete na adrese Kaštieľska 2, 821 05 Bratislava. Nabídne vám ty nejlepší kola a elektrokola a špičkovou výbavu pro cyklistiku, běh i outdoor. A když si u nás v Bratislavě do 30. 11. 2022 vyberete kolo nebo elektrokolo, dáme vám k němu jako dárek cyklistickou helmu. 

 

Helma ke kolu zdarma – akce při příležitosti otevření bratislavské prodejny Mojekolo

Na kole bez přilby? To si dnes troufne jen málokdo. Abyste od nás na svém novém kole odjížděli dobře chráněni, připravili jsme speciální akci Přilba Cratoni ke každému kolu a e-kolu zdarma.

Přijďte si k nám pro nové kolo či elektrokolo a my vás vybavíme špičkovou přilbou Cratoni. Při nákupu dětského kola na vás čeká dětská přilba. K nákupu kolo či elektrokola pro dospělé si helmu zdarma vyberete podle aktuální dostupnosti v prodejně.

 

Prilba zadarmoprilba Cratoni

 

O nové prodejně Mojekolo Bratislava

V prodejně v Bratislavě - Ružinově jsme pro vás nachystali to nejlepší, co v nabídce Mojekolo máme. Vybírat můžete kola a elektrokola značek Norco, Pells, Raymon, Merida a dalších a cyklodoplňky oblíbených značek jako Knog, ESIgrips, SKS Germany, Santini, Cratoni a jiných.

Součástí bratislavské prodejny je i servis jízdních kol a elektrokol, takže k nám můžete dovézt svého dvoukolového miláčka na prohlídku. Objednat na servis se můžete i online.

 

Mojekolo Bratislava