Extra sleva 10 % na běžecké boty. Slevový kód platí jen:

Brno - Minská

Kontakty

Email: minska@mojekolo.cz

Minská 3173/38
616 00 Brno

Vedoucí prodejny: Ing. Jan Antoš

Otevírací doba

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

5. a 6.7.2024 — Zavřeno — Státní svátky

Možnosti platby

Platba v hotovosti
Platba kartou

Servis kol a elektrokol: Online rezervační systémTým Mojekolo Brno-Minská

Daniel Ikonomidis — prodejce
Daniel už třetím rokem jezdí závodně Enduro. Je aktivní v české MTB Gravity komunitě, točí biková videa, pomáhá na závodech a neustále pracuje na zdokonalování svých jezdeckých schopností. Vložky Pepi's Tire Noodle mu dle jeho slov zachránily nejeden závod, na DH a enduro pláštích Continental oceňuje vydrž a kvalitu a světýlka KNOG jsou podle něj ta nejlepší, co kdy vozil. Nejvíc se vyzná v celoodpružených kolech, ale udržuje si všeobecný rozhled, aby dokázal poradit každému, kdo do brněnské prodejny zavítá.
Jan Mikeš — prodejce, mechanik
Honza pravidelně dojíždí do práce na kole. Má to přes 20 km většinou po silnici, takže si k horskému kolu nedávno pořídil gravel. Kolo je pro něj nejenom dopravní prostředek, ale i ideální způsob trávení volného času. Po práci vyráží s rodinou na výlety, s kamarády na traily, nebo dělá známým servis. Vyzná se jak v kolech, tak v náhradních dílech. Z doplňků má nejraději značku Knog a z oblečení u něj vede Endura, protože dobře sedí a většina kousků se hodí i na běžné nošení.
Jan Antoš — vedoucí brněnských prodejen
Honza je vedoucí brněnských prodejen, takže ho můžete potkat jak v Bohunicích, tak na Mlýnské. Kdysi jezdil závodně fourcross a downhill a kolo je pořád jeho nejoblíbenější volnočasovou aktivitou. Nejblíž má k horským kolům, ale kvůli práci si v cyklistice udržuje všeobecný přehled. Poradí vám s výběrem kola, komponentů i příslušenství a přihodí i pár servisních tipů. Z cyklo značek rád doporučuje gripy ESIgrips, doplňky od SKS a jako otec-cyklista má v praxi odzkoušené i dětské vozíky za kolo Qeridoo.

Foto z prodejny