7. 12. 2022

SHIMANO VÝPRODEJ: Příležitost vytunit si kolo, nebo si udělat servis levněji

Neodkládejte upgrade kola na později a pusťte se do něho teď, levněji. Právě jsme zlevnili téměř kompletní sortiment značky Shimano, který máme skladem. Mezi necelou tisícovkou položek ve slevě najdete řetězy, přehazovačky, řazení, přesmykače, kazety, kliky, brzdové páčky i destičky a spoustu dalších komponentů pro kola a elektrokola.

 

Komponenty Shimano ve slevě

Zima je ideálním obdobím, kdy si vytunit kolo a výprodej náhradních dílů Shimano je ideální příležitostí, jak to udělat levněji. Na Mojekolo jsme teď zlevnili řetězy, kazety, kliky, přehazovačky, přesmykače, brzdové páčky, kotouče, špalky i destičky a další náhradní díly značky Shimano. Komponenty Shimano pro kola i elektrokola za výprodejové ceny, jsou skvělým důvodem, proč si během dlouhých zimních večerů pohrát s kolem v dílně.

 

ŘetězyKazetyBrzdyVše Shimano

 

Zlevněné Tretry Shimano

Kromě dílů se sleva týká i bot a treter na kolo Shimano. Ve slevě najdete silniční i MTB tretry Shimano se systémem SPD i bez. Výběr z více než stovky modelů vám dává slušnou šanci, že najdete boty, které vám padnou jak velikostí, tak vzhledem.

 

Silniční tretryMTB tretryShimano

 


 

Přečtěte si:

Servis Sleva na servis Test