27. 4. 2011

Proč nakupovat u nás?

Zkušenosti

Společnost Schindler, spol. s r.o. byla založena roku 1991, zkušenosti a schopnosti našich spolupracovníků jsou zárukou spokojenosti Vás - zákazníků.

Pod značkou MOJEKOLO působíme na českém trhu od roku 1996. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání v tomto oboru nabízíme odborný a profesionální servis a poradenství.

Specializujeme se

O tento obchod se starají lidé, pro které je cyklistika koníčkem. Prodávanému zboží rozumíme a můžeme Vám proto snadno odborně poradit.

Perfektní poměr cena/výkon

Snažíme se Vám nabídnout nejlepší ceny a zároveň rychlé dodání zboží. Kamenné prodejny, ochotní spolupracovníci a zkušenosti od roku 1996 jsou pro Vás zárukou dobré koupě.

Servis

Všechny kola kola zakoupená u nás mají možnost garanční kontroly se seřízením zdarma na našich prodejnách nebo u našich servisních partnerů po celé ČR – viz kontakty. Garanční prohlídku je nutné provést po ujetí 100 až 200 km, nejpozději však do 2 měsíců od zakoupení. V našich prodejnách nabízíme servis i pro kola, která nebyla zakoupená u nás.

Seriózní přístup

Bojíte se reklamací na dálku? S námi nemusíte. Jsme autorizovaní dealeři nebo přímí dovozci jednotlivých značek a jsme oprávněni potvrzovat i jejich záruční listy (pokud jsou u produktu vyžadovány). Především spokojenost zákazníků stavíme nade vše. Případné problémy řešíme rychle a k maximální spokojenosti zákazníků.