16. 10. 2016

Připravte se s námi na podzim

Osvětlení

Kvalitní přední i zadní osvětlení nesmí chybět ve výbavě každého cyklisty, který v těchto dnech vyráží na kolo. Není jen důležité vidět, ale rozhodně být viděn. V naší nabídce naleznete široký výběr osvětlení, od malých kompaktních blikaček až po velmi výkonná přední světla či sady světel.

Přední světla

Zadní světla a blikačky

 

Blatníky

Možná si myslíte, že zrovna pro Vás jsou blatníky naprosto zbytečná věc. Blatníky ale oceníte nejen při každodenním dojíždění do práce, ale také na jakékoliv podzimní či zimní vyjížďce... Podívejte se do naší nabídky a poznáte, že blatníky mohou být i stylový a hlavně užitečný doplňek Vašeho kola. Novinkou jsou například blatníky s boční reflexní plochou, které navyšují bezpečnost v provozu.

Více zde

 

Oblečení

O správném výběru oblečení pro podzimní a zimní vyjížďky bychom mohli psát dlouhé hodiny. My bychom Vám ale tentokrát rádi připomněli několik základních doplňků, na které byste rozhodně neměli zapomenout.

Návleky na tretry - Kvalitní voděodolné návleky z neprofuk materiálu zajístí, že budete mít nohy v teple i v horším počasí.

Rukavice - Neméně důležité je výběr vhodných zimních rukavic. Ty musí být dostatečně zateplené, ale hlavně vyrobené z větru a vodě odolného materiálu, ideálně s membránou.

Čepice - Věříme, že všichni z Vás jezdíte s cyklistickou helmou, proto nezapomínejte v chladnějších dnech na tenkou čepici pod helmu.

Návleky na nohy / kolena / ruce - Návleky jsou praktický doplněk pro podzimní období, protože je snadno můžete sbalit do kapsy dresu, stejně jako například tenkou, lehce sbalitenou vestu.

Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení.