25. 6. 2019

KNOG => vychytané cyklo doplňky, které si zamilujete

Ve světě cyklistiky existuje nepřeberné množství značek cyklo doplňků, ale jen málokteré vyčnívají z řady tak, jako kultovní australská značka KNOG. Ta nabízí unikátní funkční a designové cyklo doplňky, které jsou promyšlené do posledního detailu a udávají nové trendy na trhu. V sortimentu Knog najdete cyklo světla, nářadí, zvonky, zámky a nově i outdoorové doplňky.

Knog využívá moderní technologie, jako USB nabíjení, LiPo baterie, nastavení pomocí aplikace Modemaker, kvalitní čipy a diody. Světla jsou 100% vodotěsná a k jejich výrobě se používá odolný lékařský silikon.

Pojďme se na ty nejzajímavější kousky podívat blíže.

 

Vidět a být viděn

Chodci a cyklisté jsou nejzranitelnějšími účastníky silničního provozu. Čím dříve vás řidiči spatří, tím menší je riziko kolize. Na to je potřeba myslet nejen v noci, ale i během dne.

V dnešní době máte nepřeberné množství možností, jak na sebe s dostatečným předstihem upozornit. Rozhodně se vyplatí nešetřit reflexními prvky na kole, helmě i oblečení. A především nezapomeňte na kvalitní osvětlení.


Blikačky Knog

Blikačky slouží jako upozornění pro okolí, že se někdo pohybuje po stezce či silnici. Nejjednodušší a nejlevnější variantou jsou tzv. žabičky Knog Frog Strobe. Ty jsou k dostání v mnoha barevných variantách, váží pouhých 19 g a jejich 2,5 lumenu je vidět na 600 m daleko. Můžete se spolehnout na jejich kvalitu a dlouhou výdrž.

 KNOG Frog Strobe Twinpack Black
Letošní novinkou jsou univerzální a multifunkční blikačky Knog Plus. Za elegantním štíhlým tělem se skrývá 40 lumenů u předního a 20 lm u zadního, které můžete využít v 5 různých módech svícení. Knog Plus snadno nabijete přes USB port. Pomocí integrovaného klipu si „plusko“ připnete i na oděv, batoh či na obojek psa. Skvěle se tak hodí i na běhání, brusle nebo na večerní procházku se psem.

 KNOG Plus Twinpack


Výkonná světla Knog

Pro večerní či noční vyjížďky se vám budou hodit extra výkonná přední a zadní světla. Jedním z nejvýkonnějších předních světel Knog je PWR Trail 1000L. S ním se můžete vydat i do temného lesa a nemusíte se bát, že byste zabloudili nebo se potkali se stromem. Integrovaná powerbanka skvěle poslouží i k nabití telefonu.

 KNOG PWR Trail 1000L přední světlo s powerbankou

Nejvýkonnějším světlem Knog je PWR Mountain 2000L s powerbankou 10 000 mAh.

 KNOG PWR Mountain 2000L / 10 000 mAh přední světlo s powerbankou
Na silnici není nutná tak vysoká svítivost jako u výše zmíněných modelů, proto je tady Knog PWR Road 600L s integrovanou powerbankou a 600 lumeny. Vybrat si můžete z 6 módů svícení, které si snadno upravíte v aplikaci Modemaker, včetně intenzity svícení.

 KNOG PWR Road 600L přední světlo s powerbankou
Ze zadních světel doporučujeme čtyřdiodové světlo Knog Blinder Road R70 se 70 lumeny a 5 módy svícení, které je viditelné už ze vzdálenosti 1 km.

 KNOG Blinder Road R70 zadní blikačka

Horká novinka Knog Cobber

KNOG Cobber je jedinečné světlo určené pro silniční provoz. Je ideální volbou též pro denní svícení, kdy zvyšuje bezpečnost cyklisty. Světlo Cobber je dostupné ve třech velikostech, v přední a zadní variantě i jako sada. Cobber je výjimečný tím, že nabízí 330° světla, díky čemuž je cyklista jasně vidět ze všech úhlů.

 KNOG Cobber Mid Sada blikačka

Celou nabídku cyklistického osvětlení KNOG najdete ZDE. Je rozhodně z čeho vybírat….

 

Zvonky jako žádné jiné

Co je při cyklistice skoro stejně důležité, jako být viděn? Přeci být slyšen! Knog vyrábí ty nejoriginálnější, nejžádanější a nejlibozvučnější zvonky na kolo. Designově vymazlené zvonky Knog Oi Classic a Knog Oi Lux si zamilují i ti, kteří by si klasický zvonek na kolo nikdy nedali. Nevěříte? Přesvědčte se...

 Zvonek KNOG Oi Lux Black

Bezpečí i pro vaše kolo

A protože je bezpečnost hlavní prioritou Knogu, spolehlivě ochrání nejen vás, ale i vaše kolo. Maximální bezpečí pro vaše kolo zajistí zámek Knog Straight Jacket Skinny z 6 mm silného řetězu z tvrzené oceli schovaného do nylonového potahu. Je výbornou volbou též pro elektrokola.

 KNOG Straight Jacket Skinny zámek
Pokud hledáte něco menšího, skladnějšího a barevnějšího, máme pro vás 130 cm dlouhý zámek Knog Twisted Combo. Odolná nerezová ocel potažená UV stabilním silikonem se postará o to, abyste své kolo našli tam, kde jste ho nechali.

 KNOG Twisted Combo zámek
Další zámky na kolo najdete tady >>


Univerzální nářadí Knog Fang

Knog jde i v oblasti nářadí svou cestou a vytvořil unikátní novinku - multifunkční nářadí Fang, které je svým ergonomickým vzhledem odlišné od všech ostatních nářadí. Můžete s ním i na palubu letadla, protože splňuje normy TSA (Transport security administration). Je vyrobeno z kompozitu lehčího než titan, pevnějšího než slitina. K dispozici pak máte 24 funkcí.

 KNOG Fang nářadí

Outdoorové novinky potěší všechny nadšené dobrodruhy

Knog se letos zaměřil nejen na cyklo doplňky. Aktuálně pro vás naskladňujeme vychytané novinky z kategorie Outdoor. Vyzkoušejte unikátní kempingovou lucernu, čelovku nebo Bluetooth repro bedničku z řady PWR. Vše je poháněno powerbankou Knog PWR, která je stejná jako u světel ze série Knog PWR.

 KNOG PWR Outdoor Lucerna

Další outdoor novinkou od Knogu, která nepochybně stojí za pozornost, je osobitá čelovka Bandicoot. Čím je výjimečná? Je vyrobená z kvalitního silikonu, je skladná, vyniká výbornou svítivostí a nabíjet ji můžete přes USB. Vybrat si můžete z 6 světelných módů a 4 úrovní nastavení jasu. Na své si přijdou milovníci barev i univerzální černé barvy.

 KNOG Bandicoot čelovka

Co vy na to? Už máte vybráno?

Prohlédnout si celou nabídku značky Knog >>