Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  4. 9. 2023

Jaký byl 5. ročník dětského závodu Junior cup 2023?

Velký závod pro malé cyklisty se letos konal už popáté. Do Šimkových sadů v Hradci Králové se 20. 8. 2023 sjeli nejmenší cyklonadšenci, aby poměřili síly na MTB trati. Počasí vyšlo, takže rekord v počtu účastníků byl letos opět prolomen.

 

Jaký byl 5. ročník

Odhodlání a bojovnost. Tak by se ve velké zkratce dala popsat atmosféra 5. ročníku Junior Cupu Vojenské zdravotní pojišťovny 2023. Už loni hlásili organizátoři rekordní počet přihlášených, a to byla trať plá bláta a nebe plné mraku. Letos se počasí vydařilo a  rekord padl zas. Závodilo se minimálně stejně urputně jako loni a na naší Mojekolo překážce se skákalo zase o kus dál.

 

 

"Na dětských závodech jsem sám začínal. Byl to první schůdek k dlouhé kariéře v proficyklistice. Teď se snažím udělat tento první odrazový schůdek dětem, které mají vše před sebou. Vize je, přiblížit alespoň z  dětského pohledu co nejvíce atmosféru velkých závodu a vést děti k tomu, aby je kolo hlavně bavilo. Jsem rád, že se nám daří uspořádat JUNIOR cup a budeme se snažit závod stále posouvat," přibližuje pozadí vzniku akce ředitel závodu Jan Hruška a dodává: "Už teď makáme na dalším ročníku, který bude 18. 8. 2024 a věříme, že se vyvede stejně dobře jako letošní."