Prvomájová sleva 20 % na oblíbené doplňky. Akce platí už jen:

19. 4. 2022

Carla kriterijní ligu v Soběslavi vyhrál Matúš Štoček na Lapierre

Druhý díl seriálu ze šestidílné série kritérií v kategorii Elite, podobně jako první závod v Pardubicích, ovládl ATT Investments. Tentokrát vyhrál Matúš Štoček před týmovým kolegou Petrem Klabouchem a Michael Borošem z Elkov-Kasper.

Carla kriterijní liga

Na start kategorie Elite a U23 se postavilo 34 závodníků z 12 týmů. Nejpočetnější zastoupení měl ATT Investments s 12 jezdci. Čtyři lidi tu měl ČEZ Tábor, po třech CK Příbram a Hello CTW s Martinem Boubalem, po dvou KC Hlinsko a Elkov-Kasper, zástupce tady měla i Dukla Praha a Favorit Brno.

Jelo se na 50 okruhů a 75 km. Každý pátý okruh byl bodovaný, poslední dvojnásobně. Body brali vždy první čtyři.

Cyklisté ATT Investments využili své výkonnosti a početní převahy a podle předem připraveného scénáře nejprve v průběhu závodu rozdělili startovní pole tak, že se na čele osamostatnila menší skupina s převahou vlastních závodníků, v tomto konkrétním případě to bylo 11 lidí, kde jich bylo 8 z ATT Investments. Oba zástupce tu měl Elkov-Kasper a byl tu i Šimon Vaníček z ČEZ Cyklo Team Tábor.

V bodovaných okruzích si nejlépe vedli Matúš Štoček a Petr Klabouch z ATT Investments, kteří obsadili první dvě místa, třetí byl klasifikován Michael Boroš z Elkov-Kasper.