27. 2. 2018

Značky Lapierre, Ghost a Knog získaly prestižní ocenění

Jedná se o značky Lapierre, Ghost a Knog a jejich letošní novinky, z nichž všechny jsou v nabídce a můžete je zakoupit v našem e-shopu:

 

LAPIERRE OVERVOLT AM 700i získává ocenění Design and Innovation Award
Vývoj Elektrokol se stal v posledních letech trendem a hlavním tématem cyklistického světa. Inovacím a vývoji přikládáme nejvyšší význam, a tak jsme se rozhodli pro stvoření něčeho unikátního. O tom vypovídá model Overvolt 700i, který byl navržen tak, aby splňoval všechna kritéria moderního trailového jezdce. Integrovaná baterie Bosch Power Tube 500 dodává vysoký výkon a díky integrovanému umístění dává kolu ojedinělý vzhled. Sedmistovka udává nový trend mezi elektrokoly a nerozlučně je spjatá s přírodou. Můžete se na ni vychutnat polní a lesní cesty, těžké náročné pasáže, skoky nebo si jen tak vyjet po silnici vstříc dalšímu dobrodružství. To vše umí sedmistovka. Testování probíhaly tisíce hodin pod vedením zkušených jezdců a vývojářů, kteří měli za úkol docílit co nejlepších jezdeckých vlastností a funkcí sedmistovky. Agresivní geometrie dělá ze sedmistovky hravé a stabilní elektrokolo, které dodává jezdci pocit jistoty. Hravá geometrie Vám vyčaruje úsměv na tváři a díky ní si užijete spoustu zábavy a posunete své limity dál a výš. Stačí jen nasednout a vyjet vstříc novým dobrodružstvím.

 

GHOST HybRide LECTOR LC nastavuje laťku hodně vysoko a vyhrává atraktivní ocenění Design and Innovation Award
Sotva se tento model uvedl na trh, už zaznamenal důležité ocenění v cyklistickém oboru: HybRide LECTOR LC dokazuje, že trvalá nezávislost je oceňována. A co je důležité, že porota byla schopna své zkušenosti a ohodnocení kvalit získat během řady testovacích jízd na tomto kole. Toto uznání dokazuje, že chvástající se marketingové sliby jsou dobré akorát tak na papíře, ale nejsou tím nejdůležitějším pro kolo samotné. Co je stále nejvíc, je čistý a nefiltrovaný výkon jezdce, který může každý osobně zažít a procítit ho. Závěr poroty povzbuzuje, aby se vývoj v Ghostu i nadále vyvíjel v tímto směrem. 

 

KNOG PWR vyhrává ocenění Design and Innovation Award v kategorii cyklo-vybavení „offroad“ i „road“
Nejedná se o průměrné cyklo-světlo, modulární světlo PWR od kultovní australské značky je šikovný kousek, který dokazuje, jak flexibilní dokáže být. V samotném srdci designu je baterie (dostupná v 5 různých kapacitách), která nabízí USB port pro nabití chytrého telefonu nebo jiného zařízení. Jakmile si zvolíte vámi požadovanou baterii, máte na výběr ze 4 různých světel o výkonu až 1800 lumenů s 6 držáky na helmy a „tyče“ – modulární světlo PWR si pohodlně nastavíte tak, aby splňoval veškeré vaše požadavky za každých okolností. Díky aplikace si můžete kontrolovat jas a optimalizovat tak provozní dobu v závislosti na vašich potřebách. Bez ohledu na to, který set si vyberete, s vysoce kvalitním systémem Knog PWR budete stále držet krok s vývojem směrem do budoucnosti. A ve srovnání se současnými možnostmi, PWR je bezkonkurenční díky svému širokému využití a flexibilitě.