10. 5. 2024

Tubolito Gravel Trophy v rámci Bohemia Gravel Cupu 2024 zná vítěze. Další zastávka Sudoměřice

V sobotu 4. 5. proběhl v Hlinsku na Ratajích 1. závod Bohemia Gravel Cupu 2024 pod názvem Tubolito Gravel Trophy. První zastávka Českého Poháru se měla původně konat jinde, ale kvůli komplikacím na trati způsobeným nepřízní počasí, byl původní závod gravelových kol zrušen a tak se pořadatelé rozhodli měsíc před termínem uspořádat závod nový se stejným datem konání. Závod by se neuskutečnil bez podpory firmy Schindler, oficiálního dodavatele značky Tubolito v Česku.

 

Kvalitní účast na startu

Na startu se sešla velice kvalitní účast závodníků a první závod tak úspěšně odstartoval seriál gravelových závodů Gravel Bohemia Cup 2024. Vítězem hlavního závodu se stal Tomáš Kalojíros z týmu Pierre Baquette cycling, kde aktuálně působí i cyklistická legenda Peter Sagan. Vítězkou mezi ženami se stala Jana Milec Jiřincová z týmu TFD.

 

 

Tubolito jako hlavní partner závodu

První závod seriálu se konal pod záštitou značky Tubolito, proto se do Hlinska přijeli podívat i zastupci firmy z Rakouska. Rozložili tu svůj promo stánek s ukázkou produktů a technologií pro výrobu ultralehkých TPU duší. Tubolito také zajišťovalo servisní zony pro závodníky, kde byly kromě bidonů Tubolito k dispozici i rezervní duše pro opravu defektů.

 

Tubolito

 

Druhý pohárový závod v Sudoměřicích

Druhý pohárový závod se koná už v sobotu 18. 5. 2024 v Sudoměřicích a Tubolito tam ve svém stánku nabídne akci 1+1 zdarma na nákup duší. K prohlédnutí budou i kola a pedály LOOK, zapletená kola Fulcrum a přilby HJC.

 

Užitečné odkazy:
- fotky z 1. závodu | Prohlížet
- Informace o 2. závodu | Prohlížet