Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  11. 7. 2022

Testovací akce s Evou Samkovou a Damjanem Siriški už tuto neděli v Praze

Už tuto neděli 17. 7. 2022 od 10:00 pro vás budeme mít na parkovišti u PVA EXPO PRAHA v Letňanech nachystanou naší testovací flotilu kol a elektrokol. Přijťe si prohlédnout a projet nejnovější kola z dílen Ghost, Lapierre, Norco či Pells. Účast potvrdil i biker a ambasador Mojekolo, Damjan Siriški.

 

Testovačka v Praze s Evou Samkovou a Damjanem Siriški

V neděli 17. 7. 2022 si naplánujte výlet se zastávkou v areálu PVA EXPO PRAHA. Připravena pro vás budeme mít kola a elektrokola značek Ghost, Lapierre, Norco nebo Pells. Prohlédnout, projet a otestovat si je budete moct od 10:00 do 18:00 třeba na 2 km vzdáleném singletrailu v lesoparku Letňany. Podrobný seznam testovacích kol zveřejníme v oficiální události na Facebooku.

Svou účast potvrdil i biker, youtuber a ambasador Mojekolo, Damjan Siriški a snowboardcrossová superstar Eva Samková. Těšit se můžete jak na podpisovky obou zúčastněných, tak na Damjanovu bikeovou exhibici a jednu jezdeckou výzvu s věcnými cenami pro nejlepší. 

Datum konání: neděle 17. 7. 2022, 10:00-18:00
Místo konání: Parkoviště u PVA EXPO PRAHA (mapa)
Možné trasy v okolí: Singletrail v lesoparku Letňany (mapa)
Program: Bikeová exhibice Damjana Siriškiho, podpisovka Evy Samkové

Pro zapůjčení kola jsou potřeba dva platné osobní doklady. Rezervace kola není nutná. V případě dotazů volejte na naši infolinku na číslo +420 725 855 888. Ke každému kolu máme nachystané univerzální pedály s platformou z jedné strany a zámkem SPD z druhé. A pokud budete chtít testovat s vlastními pedály, namontujeme vám je na vybrané kolo. Osoby mladší 18 let se mohou akce účastnit pouze za doprovodu zákonného zástupce. Těšíme se na vás.

 

Damjan SiriškiTestovací akce MojekoloTestovací akce Mojekolo