Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  25. 4. 2019

Špičková dětská kola Early Rider nově v naší nabídce

Dětská kola Early Rider patří mezi ta nejlehčí a nejpropracovanější na trhu. Že je ještě neznáte? Pojďme to napravit. Hledáte-li totiž pro vašeho potomka kolo, které splňuje i ty nejvyšší nároky, pak bude Early Rider jasnou volbou.

Dětské kolo Early Rider

Kde se Early Rider vzal?

Britská značka vznikla jako garážový projekt a prezentuje se heslem „Born in the garden“. Individuální přístup, preciznost, kvalita a stylový design – to vše přineslo své ovoce. Již první modely Early Rider oslovily veřejnost velmi nízkou hmotností, jednoduchostí a skvělým řemeslným zpracováním. Dětská kola Early Rider se dnes pyšní také řadou prestižních ocenění.

 EARLY RIDER Belter 16 Brushed aluminium

Proč věnovat dostatek času výběru kola pro dítě?

Rodiče se při výběru dětského kola nejednou orientují podle ceny a líbivého designu. Vždyť z něj dítko stejně brzy vyroste… Správná volba dětského kola však není o nic méně důležitá jako toho pro dospělé. Investice do kvalitního cyklistického vybavení dětí se vám rozhodně vrátí. Na nekvalitním, těžkém a špatně ovladatelném kole by se nejezdilo dobře ani vám, jak by si pak cyklistiku s takovým strojem mohly zamilovat děti?

 EARLY RIDER Hellion Urban 20 Brushed aluminium/Black

Pojďme se na dětská kola Early Rider podívat blíže…

Nejvýraznějším rysem modelů Early Rider je jejich nízká hmotnost. Dětské kolo Early Rider tak umožňuje velmi snadnou manipulaci a ovladatelnost.

Výrobce uvádí, že rozdíl 1 kilogramu v hmotnosti kola představuje pro tříleté dítě to, co rozdíl 4-5 kilogramů pro dospělého člověka. A co si budeme povídat, to už je fakt znát.

Ale nízká váha není vše, co je u dětského kola důležité...

Další přednosti kol Early Rider

  • ultralehké ručně leštěné rámy ze zeslabovaného hliníku
  • pevná hliníková vidlice, kterou má většina modelů Early Rider, vyniká vysokou tuhostí a nízkou hmotností; u dalších pak najdeme vzduchovou odpruženou vidlici s lockoutem
  • brzdy speciálně uzpůsobené malým dětským ručkám
  • výškově stavitelné a ergonomické sedlo
  • lehké hliníkové ráfky
  • u jednorychlostních modelů velmi tichý řemenový pohon – kvalitní řemen se nevytahá, nezanáší nečistotami, nerezne a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu
  • u vícerychlostních modelů řazení v náboji
  • kvalitní zapouzdřená ložiska v osách kol se starají o hladký chod
  • nechybí kvalitní komponenty špičkových výrobců, např. pláště Maxxis, řidítka, představce a sedlovky Ritchey, řazení, brzdy a další komponenty Sram
  • čistý nadčasový design, který si zamilujete

 EARLY RIDER Hellion Trail 24 HT Brushed aluminium

Prohlédněte si kompletní nabídku dětských kol Early Rider v e-shopu MOJEKOLO a zjistěte více o jednotlivých modelech >>