Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  16. 6. 2023

Rozšiřujeme prodejnu v Kravařích na neuvěřitelných 532 m²

Ještě větší výběr kol, elektrokol a cyklodoplňků nabízí všem cyklo nadšencům prodejna MOJEKOLO v Kravařích, která se teď rozširuje do ješte větších prostor. Od pondělí 19. 6. 2023 na vás na ul. Štěpánkovická 950/23 v Kravařích čeká výběr cyklistického, bežeckého a outdoor zboží, jaký jinde nenajdete.

 

Větší výběr a parkování

Celých 532 m² prodejní plochy jsme do posledního místa zaplnili vším, co hobby i profi cyklista potřebuje. Na prodejně najdete široký výběr kol a elektrokol oblíbených značek Ghost, Lapierre, LOOK, Norco nebo Pells a taky kvalitní cyklodoplňky, příslušenství, oblečení a komponenty ihned k mání. Rovněž nebude chybět koutek pro nadšence outdoorových aktivit a běhu.

Samozřejmostí je zkušený personál, kvalitní servis a půjčovna elektrokol. Velkou výhodou je také bezproblémové parkování pro klienty přímo před prodejnou.

 

 

Otevírací doba a kontakty zůstávají

Adresa a kontakty na novou prodejnu zůstávají stejné, nemění se ani otevírací doba. Stejný zůstává i tým prodejců, na které jste v Kravařích zvyklí.

 

 

Od 19. 6. 2023 se na vás těšíme na ulici ulici Štěpánkovická 950/23. Přijďte navštívit naši největší plnohodnotnou prodejnu s nejširším výběrem cyklistického zboží v ČR.