Sleva 15 % na tretry a boty na kolo. Do konce akce zbývá jen:

  10. 12. 2023

Půjčovna skialpových setů v Kravařích

Toužíte po neokoukaných zimních panoramatech a nedotčených svazích? Skialpinismus otevírá cestu za hranice skiareálů, ale túry mimo sjezdovky vyžadují speciální výbavu. V Kravařské prodejně MOJEKOLO vám půjčíme lyže, pásy, boty i hole, prostě kompletní skialpový set.

 

Skialpové sety k zapůjčení v Kravařích

Momentálně máme v prodejně v Kravařích k zapůjčení 4 skialpové sety – dva dámské a dva pánské – a jeden lavinový set Ortovox. Nabídku ale budeme postupně rozšiřovat. Pro skialpinistky máme sety s lyžemi VÖLKL Rise Up 84 v délce 154 cm a 162 cm. Pánové si mohou půjčit skialpovou sadu s lyžemi VÖLKL Rise Up 84 v délce 170 nebo 178 cm.

Na pánské i dámské lyže jsme namontovali vázání Marker Alpinist Demo, lyže doplnili holemi LEKI Helicon Lite a skialpovými botami SCARPA Gea 4.0 pro dámy a modelem Maestrale 4.0 pro pány. Boty máme ve všech velikostech, takže si při vyzvedávání setu v kravařské prodejně vyzkoušíte velikost, která vám bude nejlépe sedět.

Pro dosažení maximálního pohodlí ve skialpové botě jsme do kravařské prodejny pořídili i vypékací troubu, ve které vám vytvarujeme vnitřní botičky lyžáků přesně podle vašich chodidel.

 

Půjčovna skialpůSkialpy

 

Přečtěte si, jak vybírat: skialpové lyže | vázání | boty | stoupací pásy.

 

Jak si zarezervovat výpůjčku skialpového vybavení?

Půjčovna funguje prozatím pouze v naší Mojekolo prodejně v Kravařích u Opavy. Do budoucna plánujeme rozšíření i do ostatních kamenných prodejen Mojekolo. Vybrané zboží si rezervujete následujícím způsobem:

1. Najeďte na stránku půjčovny, zvolte prodejnu Mojekolo Kravaře.
2. V kalendáři vyberte požadovaný termín začátku výpůjčky.
3. Dole klikněte na set, který chcete půjčit, a zvolte délku výpůjčky.
3. Vyplňte požadované údaje a odešlete rezervaci.
4. Ve smluvený den v provozní době prodejny budou lyže připravené k osobnímu vyzvednutí na pobočce Mojekolo Kravaře.

Rezervaci můžete provést také osobně přímo v kravařské prodejně Mojekolo nebo po telefonu na čísle +420 725 855 888.

 

Podmínky půjčovny:
1) Vybraný model si rezervujte zde nebo přímo v naší kamenné prodejně.; 2) Při zapůjčení je nutné předložit platný osobní doklad s fotografií. Nájemce může být pouze osoba starší 18 let, která je plně způsobilá k právním úkonům.; 3) Následuje podepsání smlouvy o pronájmu a složení vratné kauce ve výši 50 % prodejní ceny zboží.; 4) Nájemce je povinen ověřit si technický stav vypůjčeného předmětu před podpisem smlouvy a úhradou výpůjčky.; 5) Právo používat zapůjčené zboží má pouze osoba uvedená ve smlouvě o pronájmu.; 6) Po podpisu smlouvy přebírá nájemce veškerou zodpovědnost za vypůjčený předmět až do doby vrácení předmětu pronajímateli.; 7) Jízda na elektrokole a skialpech je na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nájemcem jím zapůjčeným předmětem. Nájemce je povinen při používání elektrokola a lyží dodržovat platné právní předpisy a řídit se jimi. Ani za případné následky z porušení povinností nenese pronajímatel odpovědnost.; 8) Při nedodržení termínu vrácení půjčené věci je nájemce povinen zaplatit dlužné nájemné za období, které přesáhlo původní dobu pronájmu.; 9) Při ztrátě či odcizení vypůjčených věcí uhradí nájemce neprodleně pronajímateli cenu zboží uvedenou ve smlouvě.; 10) V případě poškození zapůjčeného zboží má pronajímatel právo použít zálohu k úhradě vzniklé škody.; 11) Zboží musí být vráceno pronajímateli v čistém stavu. V případě vrácení znečištěného kola je účtován poplatek za vyčištění 500 Kč.; 12) Nájemce zcela a bez výhrad souhlasí se smluvními podmínkami pro zapůjčené zboží. Připojuje svůj podpis a datum.

 


 

Další čtení o skialpech:

Základní výbava na skialpy Vrstvení oblečení a jak na něj Ortovox